СУМСЬКА
ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА ПАЛАТА


Інформаційний бюлетень

Шановні пані та панове!

Сумська торгово - промислова палата  представляє Вашій увазі випуск інформаційного бюлетеня

від 18.04.2018 р. :

Виставки, конференції, інші заходи


19 квiтня о 13:00 в ТПП України (4-й поверх, конференц-зала «Колiзей») вiдбудеться Українсько-Марокканська дiлова зустрiч

Марокканську делегацiю очолить перший вiце-президент ТПП м. Агадiр пан Ель Мудене Мохамед. В рамках цiєї зустрiчi, вiдбудеться презентацiя експортно/iмпортного потенцiалу Королiвства Марокко, а також буде представлена нова мiжнародна торговельна платформа «IТР UМАF», засновниками якої є спiльне українсько-марокканське пiдприємство ТОВ «UКRМАR АGRОFООD» за пiдтримки Торгово-промислової палати України.

Учасники заходу матимуть можливiсть дiзнатися про особливостi торговельного та iнвестицiйного спiвробiтництва з Королiвством Марокко та мiжнародну   платформу UМАF,    яка   є   унiверсальним    iнструментом   для    виходу українськото виробника на ринки Африканського континенту.

Марокканська сторона виявила зацiкавленiсть у збiльшеннi товарообiгу, зокрема за рахунок нарощування експорту з України продуктiв харчування, будiвельних матерiалiв/послуг, а також органiчних добрив. Марокко може розглядатись Україною як торговельно-економiчний хаб, через який можна експортувати продукцiю до iнших країн Африканського континенту.

Вартiсть участi у заходi: для членiв ТППУ – 240 грн., для не членiв ТППУ – 360 грн. Реєстрацiя на сайтi за посиланням: https://ucci.org.ua/events/forums-and-conferences/ukrayinsko-marokkanska-dilova-zustrich

Переклад з української на французьку та навпаки буде забезпечено.


25-26 квiтня у «Стамбульському конгрес-центрi» відбудеться 6-ий Мiжнародний Стамбульський конгрес та ярмарок з питань iнтегрованих мереж i мiст» (The 6* International Istanbul Smart Grids and Cities Congress and Fair)

Захід проходить за пiдтримки Мiнiстерства науки, промисловостi та технологiй Турецької Республіки, Мiнiстерства навколишнього середовища та планування мiст ТР, Мiнiстерства транспорту, судноплавства та комунiкацiй ТР.

Цього року країною-партнером заходу виступає Велика Британiя. У роботi ярмарку планують взяти участь понад 350 профiльних виробничих компанiй, якi спецiалiзуються на розподiлi енергоносiїв та електрики. Органiзатори заходу планують проведення двостороннiх зустрiчей для представникiв бiзнесу з метою розвитку потенцiалу двостороннього спiвробiтництва.

Приймаючою стороною передбачається оплата проживання у готелi Стамбулу для двох представникiв вiд кожного пiдприємства з України, що братимуть участь у роботi конгресу та ярмарку. Для отримання детальної iнформацiї щодо умов участi у заходi пропонується звертатись до органiзаторiв заходу – Мелiке Уйсал (Меlikе Uуsаl), e-mаil: melike@hhbexpo.com.tr.


 

20 квітня в м. Кошице (Словацька Республіка) в рамках Днів України відбудеться Виставка «Дні України в Кошице»

За інформацією Закарпатської торгово-промислової палати, учасникам виставки надається можливість провести презентацію своєї продукції, виробничих можливостей, обговорити з потенційними партнерами можливості співпраці, пропозиції щодо створення спільних підприємств у різних галузях промисловості.

Запрошуємо до участі у цьому заході, або надати відповідні зразки вашої продукції для гідної презентації промислової потужності Сумщини.

Умови участі: 1200 грн./особа (з ПДВ), що включає переїзд Ужгород – Кошице – Ужгород, організаційні видатки.


 

15 травня в м. Тбiлiсi (Грузiя) вiдбудеться мiжнародний iнвестицiйний форум «Georgia Land of Opportunities»

Деталі – на сайтi заходу: http://www.biaforum.ge/

Додаткову iнформацiю щодо умов участi та порядку оформлення необхiдних документiв можна отримати вiд органiзаторiв. Контактна особа: Тамар Iлурiдзе, email: tiluridzе@biаfоrum.qе; моб.тел. +995 598 186 444.

Контактні телефони: (0312) 66-94-62, 66-94-50

E-mail: exib@tpp.uzhgorod.ua


 

17-18 травня Львiвська торгово-промислова палата спiльно з Львiвською обласною державною адмiнiстрацiєю проведуть у Львовi Українсько-Польський Дiловий Форум

Проведення цього заходу пiдтримали Перший вiце-прем'єр-мiнiстр, Мiнiстр економiчного розвитку i торгiвлi України Степан Кубiв, Президенти Польсько-Української Господарчої Палати Яцек Пехота та Олександр Шлапак, Торгово-промислова палата України, Генеральний Консул Республiки Польща у Львовi Рафал Вольскi.

Проведення Українсько-Польського Дiлового Форуму покращить мiжнародне дiлове спiвробiтництво.

З питань участi у Форумі просимо звертатися до Львiвської торгово-промислової палати: +380 32 276 46 11, e-mail: lссi@ссi.lviv.ua, Коrud@ссi.lviv.ua, natalya@cci.lviv.ua.

Контактнi особи – вiце-президент Володимир Коруд, начальник управлiння мiжнародних, економiчних зв'язкiв Наталiя Карпенчук-Конопацька.


 

Обговорюємо Стратегію розвитку промислового комплексу України

Мiнiстерством економiчного розвитку i торгiвлі завершується формування Стратегії розвитку промислового комплексу України та Плану заходiв з її реалiзацiї на 2018-2020 роки шодо втiлення поставлених стратегiчних завдань. ТПП України неодноразово вносила Мiнекономрозвитку свої пропозиції з цього питання, частина яких знайшла вiдображення в проекті згаданого документу. Разом з тим, вважаємо, що проект Стратегії потребує наповнення бiльш конкретними положеннями та практичними заходами з точки зору вiдродження промислового виробництва та здiйснення нової iндустрiалізацiї в країнi, як це зафiксовано в Резолюцiї конференцiї «Нова iндустрiалiзацiя: Виклики, можливостi та перспективи для України», що проходила 15.12.2017 в ТПП України.

Враховуючи важливiсть зазначеного питання, просимо розглянути
запропонований Мiнекономрозвитку проект документу та, в разi необхiдностi, внести до 19 квiтня ц.р. пропозииiї та зауваження на електронну адресу: vk-zed@ucci.org.ua. З проектом Стратегії розвитку промислового комплексу України на перiод до 2025 року та проектом розпорядження Кабiнету Мiнiстрiв України можна ознайомитися за посиланнями
  

Комерційні та інвестиційні запити, пропозиції, тендери


   

Оголошено тендер на реконструкцiю примiщень Вiддiлення ООН у Женевi

Реконструкція здiйснюватиметься в контекстi реалiзацiї Стратегiчного плану збереження спадщини Органiзацiї (фази 2 та 3).

Також повiдомляється про проведення Вiддiленням ООН у Женевi на щоквартальнiй основi бiзнес-семiнарiв для зацікавлених пiдприємств i компанiй з питань участi, процедур, методології та реєстрацiї у вiдповiдних тендерах.

Детальну iнформацiю щодо проведення вищезазначених тендерiв та семiнарiв     можна     отримати     за   посиланням: https://www.unog.ch/

procurementunog@un.org.


 

Тендер у Сирiйській Арабській Республiці

Громадська органiзацiя з передачi електроенергiї оголосила Тендер на постачання трьох пересувних установок очисних споруд для заміни пошкоджених трансформаторів на електричних пiдстанцiях (400-230-66 кiловольт) iз запасними частинами. Кiнцева дата подачi заявок – 13 травня 2018р.

Архів випусків інформаційного бюлетеня:
.
© Сумская торгово-промышленная палата
e-mail: chamber@cci.sumy.ua,   2006 - 2016 гг
Разработка сайта - Мэджик А