СУМСЬКА
ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА ПАЛАТА


Інформаційний бюлетень

Шановні пані та панове!

Сумська торгово - промислова палата  представляє Вашій увазі випуск інформаційного бюлетеня

від 21.02.2018 р. :

Виставки, конференції, інші заходи


27 лютого об 11:00 Сумська торгово-промислова палата запрошує взяти участь у семінарі «Побудова компанії, сфокусованої на ріст бізнесу» (2 поверх виставкового центру «Іллінський», м. Суми, вул. Іллінська, 7А)

На семінарі будуть висвітлені питання щодо основного принципу підприємництва, ключових фокусів побудови ефективної бізнес-системи, орієнтованої на ріст бізнесу (бізнес-процеси; персонал; маркетинг, продаж, розвиток бізнесу), опису бізнес-процесу за методологією Swimlane; персоналу (сучасні способи оцінки продуктивності персоналу; побудова карти діяльності посади з прикладом); побудови ефективних систем маркетингу, продажів та развитку бізнесу; причин для впровадження ефективної бізнес-системи тощо  

Семінар проводить бізнес-коуч програм Rising Stars і Elevator компанії Google Вадим Горенко. Більш докладно на сайті: www.vadimgorenko.com

Семінар розрахований на власників бізнесу, менеджерів, директорів з розвитку підприємств Сумської області із кількістю працюючих понад 25 осіб.

Вартість участі: для членів Сумської ТПП безкоштовна.

Реєстрація на семінар обов'язкова (кількість місць обмежена).

Зареєструватися на семінар можна за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSefP9hOtrPf20jGCTkLnevZxCHOLqoWdDDFY5zoQPVEznPOUg/viewform?c=0&w=1 або за телефонами:

(0542) 77-07-67, 066-055-40-66, 067-542-91-19, е-mail: ves2@cci.sumy.ua


3-4 березня у Виставковому центрi «Iллiнський» (м. Суми, вул. Iллiнська, 7A) Сумська торгово-промислова палата проведе спецiалiзовану виставкову «Aбiтypiєнт-2018»

Виставка «Aбiтypiєнт-2018» є масштабною презентацiєю ринку освiтнiх послуг, яка об'єднає провiднi навчальнi заклади областi, України, бiзнес-школи, навчальнi центри. У попередні роки на виставці побували випускники шкiл м. Суми та Сумської областi. Виставка отримала багато позитивних вiдгукiв вiд експонентiв та вiдвiдувачiв.

Запрошуємо взяти участь та відвідати спецiалiзовану освiтню виставку «Aбiтypiєнт-2018». Це дозволить презентувати Ваш навчальний заклад серед молодi, що прагне здобути якiсну освiту, а майбутнім абітурієнтам та їх батькам – зорієнтуватися у виборі майбутньої професії.

Про прийняте рiшення просимо повiдомити до 28 лютого 2018 року контактнiй особi Дворнику Роману Сергiйовичу на електронну адресу: expo@cci.sumу.ua або за телефонами: 0664402866, (0542)61-09-25, (0542)61-09-45.


18-20 квітня в Мінську відбудеться IV Експортний форум «Білорусь молочна»
Особливістю форуму «Білорусь молочна-2018» стане дискусія «Складові успішної диверсифікації експорту».

Форум «Білорусь молочна» – максимально зручний майданчик для міжнародних оптових компаній. Захід забезпечує діалог закупівельників молочної продукції безпосередньо з керівниками виробничих компаній РБ.
Три дні ділової програми – відмінна можливість проведення перемовин з молочними заводами про постачання технологічного обладнання, пакування, інгредієнтів. У 2017 року в форумі взяли участь понад 30 компаній-постачальників.
У рамках форуму на стенді конкурсу «Чемпіон смаку» пройде розширена дегустація кращих зразків білоруської молочної продукції. З новинками, а також найкращими експортними позиціями оптових покупців ознайомлять більше десяти молокопереробних підприємств.

Додаткова інформація про цей захід міститься на сайті форуму за посиланням: http://milk.produkt.by/


16-18 травня в м. Баку (Азербайджан) вiдбудеться 12-a Азербайджанська мiжнародна виставка «Сiльське господарство» та 24-a Азербайджанська Мiжнародна виставка харчової промисловостi»

Деталі на сайті: www.worldfood.az

ТПП України разом з представником ТПП України в Азербайджанськiй Республiцi органiзовує дiловий вiзит українських пiдприємцiв для участi в зазначенiй виставцi (як вiдвiдувачi) з 15 до 19 травня п.р.

Програма заходу включатиме не тiльки ознайомлення з експозицією виставки, а й B2B перемовини, вiдвiдування пiдприємств, мережі продовольчих магазинiв, зустрiч з Послом України в Азербайджанськiй Республiцi та iндивiдуальнi зустрiчi (згiдно з побажаннями учасникiв).

Окрiм дiлової програми буде також запропонована на розгляд учасникiв екскурсiйна програма останнього дня перебування.

Вартiсть участi орiєнтовно 820 $ США для одного учасника, що включає перелiт Київ – Баку – Київ, проживания в 4* готелi в центрi мiста 4 ночi, трансфери з/до аеропорту в Баку, трансфери до виставкового центру та у зворотньому напрямку, трансфери протягом третього дня перебування та вартiсть 2-х вечерь у ресторанi, страхування та послуги ТПП України. Вартiсть буде змiнюватися в залежностi вiд дати бронювання та вiльних мiсць у лiтаку.

Вилiт делегацiї планується 15 травня п.р. о 12:30 – 16:30 бакинськими авiалiнiями, зворотнiй вилiт 19 травня п.р. о 8:45 – 11:10. Трансфер буде органiзовано пiд групу, iндивiдуальних трансферiв передбачено не буде.

Щодо оплати вартостi участi, а також бронювання авiабiлетiв просимо звертатися до Центру мiжнародної дiлової спiвпрацi при ТПП України, контактна особа Тетяна Ситник, моб.тел.: 067 44 70 167, expo@cibc.com.ua.

Додатково, за бажанням, можна запланувати екскурсiю у вiльний день, а також додатковi вечерi.

Запрошуємо зацiкавленi пiдприємства та компанiї взяти участь у дiловому вiзитi. У разi зацікавленостi, просимо заповнити анкету за посиланням https://goo.gl/pSv3bz

Заявки приймаються до 1 квiтня п.р.

3 органiзацiйних питань просимо звертатися до Дирекцiї мiжнародного спiвробiтництва ТПП України: (044) 461-98-07, 067 230-90-38, Ольги Сухенко, oas-ier@ucci.org.ua

3 Азербайджанською Республiкою дiє безвiзовий режим. Наявнiсть закордонного або бiометричного паспорту обов'язкова!

  

Комерційні та інвестиційні запити, пропозиції, тендери


   

Сербська компанія шукає партнерів в Україні

Підприємство «Атол Дженерал Трейд» зацікавлене в закупівлі соняшникової олії українського виробництва

Архів випусків інформаційного бюлетеня:
.
© Сумская торгово-промышленная палата
e-mail: chamber@cci.sumy.ua,   2006 - 2016 гг
Разработка сайта - Мэджик А