СУМСЬКА
ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА ПАЛАТА


Інформаційний бюлетень

Шановні пані та панове!

Сумська торгово - промислова палата  представляє Вашій увазі випуск інформаційного бюлетеня

від 17.10.2018 р. :

Виставки, конференції, інші заходи


Костянтин Макаренко обраний президентом Сумської ТПП на новий термін

У Сумській торгово-промисловій палаті відбулися загальні збори членів цього бізнес-об’єднання. На порядок денний зібрання виносились питання: про підсумки роботи Сумської ТПП за 2013-2017 роки, звіт ревізійної комісії Сумської ТПП; вибори президента та президії Сумської ТПП тощо.

«Сумська торгово-промислова палата є регіональним представником найбільшого, авторитетного, перевіреного часом бізнес-об’єднання – системи Торгово-промислової палати України. Незаперечним пріоритетом у роботі нашої бізнес-організації було і залишається сприяння розвиткові регіонального бізнесу, підтримка експорту товарів і послуг, покращення інвестиційного клімату Сумщини, усунення бар’єрів для бізнесу. У звітному періоді ми надавали практичну допомогу підприємцям у проведенні торговельно-економічних операцій на внутрішньому та зовнішньому ринках, освоєнні нових форм співробітництва, представляли інтереси членів палати як в Україні, так і за її межами, виступали посередниками між бізнесом і владою», – наголосив у своєму виступі Костянтин Макаренко.

З повною версією звіту про роботу Сумської ТПП у 2013-2017 роках можна ознайомитися у вересневому номері вісника Сумської ТПП –

журналі «Ділові новини».

Почесні гості зібрання: голова Сумської обласної державної адміністрації Микола КЛОЧКО, голова Сумської обласної ради Володимир ТОКАР, перший віце-президент ТПП України Михайло НЕПРАН, а також представники підприємств-членів Сумської ТПП високо оцінили роль нашої бізнес-асоціації для регіонального розвитку.

Учасники зборів одноголосно обрали Костянтина Макаренка президентом Сумської торгово-промислової палати на четвертий п’ятирічний термін.

До президії Сумської торгово-промислової палати увійшли: президент Сумської ТПП Костянтин Макаренко, віце-президент Євгенія БІЛАН, ректор Сумського державного університету Анатолій ВАСИЛЬЄВ, голова правління Сумської обласної спілки споживчих товариств Магомед ГАЛАЄВ та голова спостережної ради Публічного акціонерного товариства «Сумський завод насосного та енергетичного машинобудування «Насосенергомаш» Олег СОКОЛОВ.

За значні трудові досягнення та вагомий внесок у розвиток підприємництва Сумщини найкращі підприємства-члени Сумської ТПП отримали Грамоти та Подяки голови Сумської обласної державної адміністрації, Сумської обласної ради, міського голови міста Суми та Сумської торгово-промислової палати.


 

25 жовтня в приміщенні Торгово-промислової палати України (вул. В.Житомирська, 33, ІV поверх, кім. 401) відбудеться засідання Комітету підприємців малого та середнього бізнесу при Торгово-промисловій палаті України за участю президента Спілки підприємців малих, середніх і приватизованих підприємств України Ю.І.Єханурова.

Порядок денний:

1.                  Перевірки суб’єктів малого і середнього бізнесу щодо дотримання законодавства про працю: підготовка, проходження, оскарження.

Засідання Комітету організовано за сприяння Спілки підприємців малих, середніх і приватизованих підприємств України, Всеукраїнської асоціації роботодавців.

Початок засідання об 11.00. Реєстрація з 10.30.

Про свою участь в засіданні Комітету (П.І.Б., підприємство, установа, організація, тел., e-mail) просимо повідомити до 13 години 24 жовтня 2018р. за тел. (044) 486-38-82, (097) 97-444-31, e-mail: office@smpu.kiev.ua, vyacheslav.bykovets@gmail.com

Кількість місць обмежена, тому просимо Вас зареєструватися завчасно.


 

24-27 жовтня в Міжнародному виставковому центрі м. Касабланки (Королівство Марокко) відбудуться три виставки: спеціалізована міжнародна виставка електроенергії, освітлення, електротехніки і автоматизації «Elec expo», міжнародна виставка відновлюваної енергії та енергоефективності «EneR Event» та міжнародна виставка компонентів впроваджувальних електронних систем «Tronika Expo».

Організатором зазначених заходів виступає Національна федерація електроенергетики, електроніки та відновлювальних джерел енергії (FENELEC) за підтримки Міністерства енергетики, гірничодобувної промисловості та сталого розвитку Королівства Марокко.

Участь у виставках візьмуть понад 200 компаній та організацій з Марокко та інших країн світу, у тому числі консалтингові компанії, що можуть виступати посередниками при просуванні продукції на місцевий ринок.

Очікується, що зазначені виставки відвідають міністри енергетики з 12 африканських країн, а також генеральні директори національних електроенергетичних компаній з Алжиру, Анголи, Камеруну, Кот-д'Івуару, Ефіопії, Гани, Малі, Нігеру, Нігерії, Демократичної Республіки Конго, Руанди, Сенегалу і Тунісу.

Зареєструватися для участі у вищевказаних виставкових заходах можна на офіційному сайті організаторів: http://www.elec-expo.ma


 

30 жовтня – 2 листопада відбудеться візит української делегації до Лiвану (м. Бейрут)

Пiдготовку вiзиту здійснює Трогово-промислова палата України разом з Українсько-Лiванською Дiловою Радою при Торгово-промисловiй палатi України, за сприяння Посольства України в Лiванськiй Республiцi.

У рамках програми вiзиту передбачається проведення двостороннiх переговорiв з метою пошуку партнерiв для спiвробiтництва в торговельно-економiчнiй, виробничiй та iнвестицiйнiй сферах, зустрiчi з бiзнесменами, пiдприємцями та представниками лiванських компанiй, представниками влади та органiв мiсцевого самоврядування.

Передбачається, що пiд час запланованого вiзиту основними темами для обговорень та подальшого спiвробiтництва стануть:

-                     сiльське господарство, зокрема зерновi та маслянi культури;

-                     будiвництво;

-                     iнфраструктура;

-                     вiдновлювальна енергетика;

-                     iнвестицiї, банкiвська та фiнансовi галузi;

-                     суднобудiвництво;

-                     виробництво та дистрибуцiя косметичних засобiв;

-                     переробка харчових продуктiв;

-                     дистрибуцiя харчових продуктiв;

-                     iмпорт фруктiв та овочiв;

-                     НоRеСа;

-                     iмпорт вина;

-                     iмпорт продовольчих товарiв.

Варто зазначити, що розвинута та стабiльна фiнансово-банкiвська сфера дозволяє Лiвану бути вагомим бiзнес-посередником для країн Близького Сходу, що, зокрема, може розглядатися українським бiзнесом як додатковий стимул для налагодження партнерських вiдносин з цiєю країною. Лiван є також перспективним об'єктом для великих iнфраструктурних проектiв щодо вiдновлення територiй.

3 органiзацiйних питань поїздки, а також пiдтвердження участi просимо звертатись до помiчника УЧ Українсько-Лiванської Дiлової Ради Анни Чернухiної, тел.: 050-604-8558, е-mаil: a.chemuhina29@gmail.com. Орiєнтовна вартiсть поїздки для членiв Торгово-промислової палати України становить 1300 доларiв США, для iнших учасникiв – 1400 доларiв США..


 
 

6-8 листопада у «Міжнародному виставковому центрі» (м. Київ, Броварський проспект, 15) за пiдтримки Мiнрегiону, Мiнприроди, Мiненерговугiлля, Держводагентства відбудуться такі виставкові заходи:

XVI Мiжнародна спецiалiзована виставка «AQUA UKRAINE-2018» (водопiдготовка, водопостачання, водовiдведення, очищения стiчних вод, насосне обладнання, труби та трубопровiдна арматура, фiльтри, прилади контролю та облiку);

XI    Мiжнародна    спецiалiзована    виставка    «Енергоефективнiсть.    Вiдновлювана eнepгeтикa-2018» (енергозберiгаючi технологiї, обладнання, матерiали для промисловостi, ЖКГ, АПК, вiдновлюванi джерела енергiї,   обладнання для замiщення природного газу, альтернативнi види палива, енергоефективнi проекти для модернiзацiї пiдприємств);

XVI Мiжнароднi спецiалiзованi виставки «KoмyнTex-2018», «ДopTexEкcпo-2018» (комунальна та дорожньо-будiвельна технiка, спецтехнiка, управлiння вiдходами, благоустрiй, засоби органiзацiї дорожнього руху, освiтлення вулиць та дорiг);

VIII Спецiалiзована виставка «ЄвpoБyдEкcпo-2018» (бyдiвeльнi матерiали, конструкцiї, технології для промислового, житлового будiвництва та соцiальної сфери, iнструменти, обладнання, енергозбереження в будiвництвi);

VI Спецiалiзована виставка «Екологiя пiдпpиємcтвa- 2018» (очищення промислових викидiв в атмосферу, утилiзацiя вiдходiв виробництва, полiмерiв, гумовотехнiчних виробiв, екологiчний монiторинг, поводження з небезпечними вiдходами);

Мiжнародна спецiалiзована виставка «ELECTRO INSTALL-2018» (низьковольтне обладнання, електроннi пристрої, електролiчильники, кабелi, шинопроводи, електротехнiчнi корпуси, електромонтажнi iнструменти, розетки, вимикачi, промисловi роз'єми, електроннi компоненти i системи);

XVI Мiжнародна спецiалiзована виставка «Енергетика в пpoмиcлoвocтi-2018» (електротехнiчне, енергетичне устаткування, системи автоматизацiї для електростанцiй, iдстанцiй, високовольтних лiнiй електропередачi, розподiльчих електромереж);

·                    III Мiжнародна спецiалiзована виставка гiрннчодобувної промисловостi «MINING INDUSTRY EXPO-2018» (бурильнi установки, iнструмент, пpoxiдницькi та очиснi комплекси, шахтна та кар'єрна спецтехнiка, гiрничозбагачувальне обладнання);

III Мiжнародна спецiалiзована виставка «HAФTOГAЗEKCПO- 2018» (технології, обладнання та сервiс для розвiдки, видобутку, транспортування, переробки нафти i газу);

XV   Спецiалiзована   виставка «AГPOФOPУM-2018» (сiльгосптехнiка,   запчастини, обладнання для переробки с/г продукцiї, добрива, засоби захисту рослин).

Одночасно з виставками за участю високих посадових осiб вiдбудуться науково-практичнi заходи, присвяченi актуальним питанням сьогодення, реалiзації та вдоскоиалення державної полiтики в рiзних галузях нацiонального господарського комплексу.

Вiдвiдування - безкоштовне.


 
 

21-25 листопада у м. Алжирi Мiнiстерство громадських робiт Алжиру, спiльно з Алжирським пiдприємством з виставкової дiяльностi (SАFЕХ), проведуть 16-ий Мiжнародний салон громадських робiт – SIТР 2018.

Головним призначенням цього виставкового заходу мiжнародного масштабу є розвиток економiчних зв'язкiв мiж Алжиром та Україною. Це також iдеальний майданчик для ознайомлення iз iнвестицiйними та партнерськими можливостями у сферi громадських робiт.

Iз детальною iнформацiєю щодо участi у виставковому заходi зацiкавленi українськi компанiї можуть ознайомитись на сайтi Алжирського пiдприємства з виставкової дiяльностi (SАFЕХ): www.safex.dz.


 
 

Німецько-Українська Промислово-Торговельна палата міста Майнца (Німеччина) організовує в рамках експортних ініціатив для українських підприємств інформаційну ділову поїздку до м. Майнц (Німеччина) на тему: День економіки «Україна-Земля Райнланд-Пфальц 2018», яка відбудеться 4-7 грудня 2018 року.

Українські підприємці матимуть нагоду ознайомитися з актуальною економічною ситуацією на ринках Німеччини та Європи і основними аспектами ведення бізнесу в Німеччині, отримати консультації щодо можливостей, які надає Угода про Зону вільної торгівлі між Україною та ЄС, а також провести ділові зустрічі та переговори згідно з профілем діяльності кожного з підприємств-учасників та їхніх експортних ініціатив.

Для отримання додаткової інформації щодо поїздки просимо звертатися до департаменту забезпечення ресурсних платежів Сумської міської ради (zozulia_y@smr.gov.ua, тел. 700-139).
  

Комерційні та інвестиційні запити, пропозиції, тендери


Іранська компанiя «Фуладiн Зоб Амол» запрошує до співпраці.

«FОULАDIN ZОВ АМОL» виробляє й поставляє литi деталі, диски колiс i гальмiвнi диски для вантажiвок, автобусiв, легкових та малотоннажних автомобiлiв, осi для легкових автомобiлiв, диски зчеплення, колiнчастi вали для легкових автомобiлiв та вантажівок. Компанія готова поставляти продукцiю власного виробництва в Україну.


 

Тендер з ремонту доріг на африканському континенті.

За iнформацiєю Посольства України у Федеративнiй Республiцi Нiгерiя, Уряд Республiки Бенiн нещодавно розпочав будiвельну програму, яка передбачає будiвництво i ремонт близько 664 км дорiг. Повiдомляється про повне фiнансування першого етапу проекту, який передбачає будiвництво та ремонт 195 км дорiг, що з'єднує дев'ять мiст.

У разі зацікавленості в участі у тендері просимо звертатися до Посольства

України у Федеративній Республіці Нігерія.  
SS 

Оголошено тендер за проектом з'єднання газотранспортної системи Румунiї i Республiки Молдова.

Згiдно з iнформацiєю Посольства України в Республiцi Молдова компанiя «Vеstmоldtrаnsgаz» опублiкувала повiдомлення про орiєнтовний план закупiвель (вiдкритий конкурс) на наступнi 12 мiсяцiв для реалiзацiї проекту з'єднання газотранспортної системи Румунiї i Республiки Молдова – II черта газопроводу «Яси – Унгени – Кишинiв».

Проект включає будiвництво таких об'єктiв:

-   спорудження газопроводу DN600, тиск 55 бар, загальна довжина 110 км;

-   виконання робiт на контрольно-вимiрювальних станцiях, включаючи їх автоматизацiю;

-   газорозподiльчi пункти природного газу SRМ Тохатин – СЕТ Кишинiв та SRМ Тохатин розподiл Кишинiв; Лiнiя пiдключення SRМ Гiдiгiч – SRМ Петрiкань та пiдключення труби SRМ Петрiкань – Система розподiлу в м. Кишинiв;

-   спорудження адмiнiстративного комплексу в м. Гiдiгiч.

Проект роздiлено на 7 лотiв з виконанням робiт за такими кодами СРV:

-   45231220-3 – Будiвництво газопроводiв;

-   45231000-5 – Будiвництво трубопроводiв, лiнiй зв'язку та лiнiй електропередач;

-   45312100-8 – Монтажнi роботи зi встановлення систем пожежної сигналiзацiї;

-   45312200-9 – Монтажнi роботи зi встановлення систем охоронної сигналiзацiї;

-   71321000-4 – Послуги з проектування механiчних та електричних установок для примiщень;

-   45231000-5 – Будiвництво трубопроводiв, лiнiй зв'язку та лiнiй електропередач;

-   45255121-3 – Будiвництво наземних споруд;

- 45210000-2 – Будiвництво примiщень i споруд.

LOT 1 – спорудження газопроводу DN600, тиск 55 бар, довжина 26,07 км; LOT 2 – спорудження газопроводу DN600, тиск 55 бар, довжина 35,89 км; LOT 3 – спорудження газопроводу DN600, тиск 55 бар, довжина 32,18 км; LOT 4 – спорудження газопроводу DN600, тиск 55 бар, довжина 15,86 км; LOT 5 – будiвництво вимiрювальних станцiй та станцiй управлiння;
LOT 6 – будiвництво газорозподiльчих пунктiв природного газу, лiнiй пiдключення та розподiльчої системи у м.Кишинiв.

LOT 7 – будiвництво адмiнiстративного комплексу в м. Гiдiгiч.

Термiн реалiзацiї проекту – 12 мiсяцiв.

Термiн подання пропозицiй – 23 жовтня 2018 р. до 10.00.

Бiльш детальну iнформацiю щодо умов участi у конкурсах можна отримати у компанiї «Vеstmоldtrапsgаz»:

Адреса компанiї:

SRL VЕSТМОLDТRАNSGАZ

State Road Administration

Bulevardul Stefan eel Mare si Sfant nr. 180,

Municipiul Chisinau MD-2004, Republica Moldova

Tel: + 373 60 66 55 55

E-mail: achizitie@vmtg.md

http://www.vmtg.md/

Контактнi особи:

RUSU CRISTIAN   Tel:+ 373 60 66 55 55

BORDI MADALINA-GEORGETA   Tel:+ 373 60 66 55 55  

Архів випусків інформаційного бюлетеня:
.
© Сумская торгово-промышленная палата
e-mail: chamber@cci.sumy.ua,   2006 - 2016 гг
Разработка сайта - Мэджик А