СУМСЬКА
ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА ПАЛАТА


Інформаційний бюлетень

Шановні пані та панове!

Сумська торгово - промислова палата  представляє Вашій увазі випуск інформаційного бюлетеня

від 12.12.2018 р.

Виставки, конференції, інші заходи


20 грудня у ВЦ «Іллінський» (м. Суми, Іллінська, 7а) відбудеться ІІІ Форум виробників сільськогосподарської продукції «Кооперація у аграрній сфері як запорука зміцнення малого та середнього аграрного бізнесу Сумщини»

Організатори заходу: Сумська торгово-промислова палата, департамент агропромислового розвитку Сумської облдержадміністрації, Сумська обласна рада, Сумський обласний фонд підтримки підприємництва.

У програмі форуму – ознайомлення з перспективами державної підтримки сільськогосподарських кооперативів України у 2019 році, презентація стратегії розвитку кооперації в Сумській області, переваги об’єднання мешканців області для розвитку молочного напрямку та ягідництва, демонстрація позитивного досвіду кооперативів України.

У ході форуму будуть представлені нові правила одержання членами кооперативу земель за межами населених пунктів та можливості об’єднаних територіальних громад для розвитку сільгоспкооперації. У другій частині заходу розглядатимуться основні механізми діяльності с/г кооперативу, зокрема молочної та ягідної галузей, роль дорадчих служб у процесі створення кооперації, будуть проаналізовані напрямки та засоби для розвитку місцевих громад.

ІІІ Форум виробників сільськогосподарської продукції «Кооперація у аграрній сфері як запорука зміцнення малого та середнього аграрного бізнесу Сумщини» стане майданчиком для отримання практичних навичок, спілкування та обміну досвідом:

-           власників земельних ділянок та сільських жителів, які мають намір створити кооператив, або шукають шляхи покращення власного добробуту;

-           членів існуючих с/г кооперативів;

-           представників державної влади;

-           органів місцевого самоврядування;

-           підприємств аграрного сектору та переробної галузі;

-           с/г дорадників, науковців та осіб, професійна діяльність яких пов’язана з розвитком аграрного сектору.

Учасників заходу просимо зареєструватися за тел: (0542) 77-07-67, 067-542-91-19, 066-055-40-66 або електронною поштою: ccisumy@gmail.com

Контактна особа Світлана Колодяжна.


 
 

14-15 березня 2019 року в м. Алмати (Казахстан) відбудеться найбільша в Євразії міжнародна ділова подія «WORLD OF TRADE 2019».

Міжнародний конвент «WORLD OF TRADE 2019» це зустріч професіоналів торгової індустрії: провідних торгових мереж і міжнародних дистриб'юторів Казахстану, Китаю, Росії та інших країн Європи, Центральної Азії та Кавказу з виробниками товарів споживчого попиту (food & non-food) і легкої промисловості, а також представниками державних структур та експертного співтовариства, керівництвом компаній.

100 роздрібних мереж і найбільших дистриб'юторів з різних країн проведуть двосторонні переговори з постачальниками для укладення договорів поставки на 2019-2020 рр.

Для вашої зручності та економії бюджету на участь в заході на майданчику Конвенту буде облаштований Гіпермаркет. Це стилізований магазин з надзвичайно широким асортиментом, розташований поруч з Міжнародним центром переговорів рітейлерів і постачальників.

Конвент проходить за підтримки профільних Міністерств Республіки Казахстан і більше 20-ти галузевих асоціацій різних країн.
Організатор Конвенту компанія EXIM Partners – лідер у проведенні ділових заходів для глав компаній в індустрії торгівлі.
Реєстрація учасників за контактами: Людмила Синяківська, комерційний директор Міжнародного Альянсу рітейлерів, тел .: +7 708 833 76 46
Skype: live: e29ea91c7e920282

Діють пільгові умови реєстрації.


 

Мiжнародні ярмарково-виставкові заходи, що проходитимуть у виставковому центрi Румунiї «RОМЕХРО» (м. Бухарест) у 2019 році

Коротка інформація щодо заходів – у додатку.
  

Комерційні та інвестиційні запити, пропозиції, тендери


Французька компанія шукає в Україні виробників взуття Відома французька компанія, яка займається розробкою, виробництвом та ре-алізацією спортивних товарів для 70 різних видів спорту у 50 країнах світу з  більш ніж 1400 магазинами Decathlon шукає в Україні виробників взуття, зокрема його верхньої  частини та вже готового трекінгового, туристичного та спортивного взуття, виготовленого литним методом кріплення (двокомплектна система ПУ-ТПУ (PU/TPU). 
Матеріал: текстиль та шкіра.

Вимоги до потенційного партнера:

- значні виробничі потужності,

- у виробничому процесі задіяно понад 200 працівників (бажано),

- готовність адаптуватися до стандартів компанії імпортера (соціальних та стандартів якості).

Контактна особа: Ярмоленко Віталій, асистент Офісу з просування експорту, yarmolenko.vitaliy0809@gmail.com +38 (067) 846-77-96


 

Харкiвське пiдприємство – ФОП Узбєгова O.B. прагне налагодити співробітництво з сумськими компанiями

ФОП Узбєгова О.В.   виготовляє обладнання для харчової та фармацевтичної промисловостi. Бiльш детальна iнформацiя та опис виробiв за посиланням: https://drive.googlexom/file/d/14EDdz_aWo0Hp4GO5fSUbMPksgHRUЗIVLG/view.


 

Китайські компанії зацікавлені у співпраці з українськими партнерами

Коротка інформація щодо спеціалізації китайських підприємств та їх контакти – у додатку.

Архів випусків інформаційного бюлетеня:
.
© Сумская торгово-промышленная палата
e-mail: chamber@cci.sumy.ua,   2006 - 2016 гг
Разработка сайта - Мэджик А