СУМСЬКА
ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА ПАЛАТА


Інформаційний бюлетень

Шановні пані та панове!

Сумська торгово - промислова палата  представляє Вашій увазі випуск інформаційного бюлетеня

від 30.05.2018 р. :

Виставки, конференції, інші заходи


7 червня 2018 року Сумська ТПП разом з Сумською обласною державною адміністрацією, відділом промоції та туризму Сумської облдержадміністрації, Сумською обласною радою проведе Міжнародний бізнес-форум та виставку «Сумщина туристична-2018».

Мета проведення цих заходів — обмін досвідом у сфері розвитку туристичної інфраструктури районів і міст Сумської області та супутніх послуг, зміцнення міжрегіональних і міжнародних зв'язків, партнерських відносин, встановлення контактів між представниками туристичної індустрії.

На виставку та форум запрошені дипломати, представники об’єднаних територіальних громад регіону, українські та зарубіжні бізнес-структури у сфері активного та пізнавального туризму.

Захід є комплексним і включає в себе:

  • інформаційно-презентаційну експозицію туристичного потенціалу районів та міст Сумської області, об'єднаних територіальних громад;

  • Міжнародний бізнес-форум «Сумщина туристична-2018»;

  • презентації туристичних ресурсів європейських держав та регіональних проектів у сфері внутрішнього туризму;

  • майстер-клас: «Промоція дестинацій силами учасників туристичного ринку»;

  • Фестиваль ремесел і народних промислів;

  • семінар від угорської туристичної компанії «Веді Тургруп-Україна» щодо лікування й оздоровлення на курортах Угорщини.

Місце проведення заходу – ВЦ «Іллінський» (м. Суми, вул. Іллінська, 7а).

Відкриття виставки о 10:00, форуму – об 11:00.

Контактна особа Тітаренко Т.В.: +38 0542 61 09 25, +38 0542 61 09 25,

e-mail: press@cci.sumy.ua.

Проект програми заходів додається.


14-15 червня 2018 року в Любліні, Республіка Польща, відбудеться III Польсько-Східна конференція PUIG-Lub-Invest.

Організаторами заходу є Польсько-Українська Господарча Палата спільно із міським головою Любліна Кшиштофом Жуком та Маршалаком Люблінського воєводства Славомиром Сосновським.

Програма конференції буде включати в себе найважливіші аспекти інвестиційного і торговельного співробітництва. Важливою частиною заходу є представлення ролі органів місцевого самоврядування як промоутера інвестиційної транскордонної політики. Конференція також надасть можливість ознайомитися з досягненнями та перспективами подальшого розвитку Люблінського регіону і міста Любліна в контексті їх довгострокових економічних, освітньо-наукових та культурних зв’язків з сусідніми державами.

У конференції візьмуть участь близько 250 учасників з Польщі, України, Білорусі, Молдови, Грузії, Азербайджану, Казахстану.

Для участі необхідна попередня реєстрація за посиланням:

http://www.pol-ukr.com/formularz-zgloszeniowy-do-udzialu-w-iii-edycji-polsko-wschodniej-konferencji-puig-lub-invest-2018/

За додатковою iнформацiєю щодо умов участi просимо звертатися до контактної особи Andrzej Drozd t. +48 796093863 info@pol-ukr.com


28-29 червня 2018 року в Астанi пройде Мiжнародний ритейл-конвент пiд загальною назвою "Свiт торгiвлi-2018" ("World of Trade 2018").

Це найбiльша в Євразiї зустрiч професiоналiв iндустрiї торгiвлi: рiтейлу, постачальникiв, представникiв влади та незалежних експертiв, яка пройде у форматi Конвенту.

Детальна інформація за посиланням: http://convent.exim-partners.kz/#rec50132453 .

За додатковою iнформацiєю щодо участi у Мiжнародному конвентi «World of Trade», просимо звертатися до представника International Exhibition Congress «The World of Trade» в Республiцi Казахстан – Мадини Абдуманапової за тел. +77 017 492449, +77 009 788133, +77 279 788133 або по e-mail madina@exim-partners.ru .


6-7 липня 2018 року у м.Худжанд Согдiйської областi Республіки Таджикистан відбудеться V Мiжнародний торговельний ярмарок «Cyгд-2018».

Мета заходу - встановлення довготермiнових партнерських зв'язкiв бiзнес-кiл Согдiйської областi та iнших регiонiв Таджикистану з торговельними компанiями, потенцiйними споживачами, iнвесторами та дiловими колами iноземних країн.

Органiзатори ярмарку планують проведения форумiв, конференцiй, презентацiй i передбачають, що у заходi вiзьмуть участь представники Бiлорусi, Казахстану, Киргизстану, КНР, Малайзiї, Полыцi, РФ, Сербiї, iнших країн, мiжнародних органiзацiй та ЗМI.

Детальна інформація та програма за посиланням: http://exposughd.com

За додатковою iнформацiєю щодо умов участi просимо звертатися по e-mail info@exposughd.com.
  

Комерційні та інвестиційні запити, пропозиції, тендери


Китайська компанія шукає надійного партнера для спільного будівництва заводу із сортування і переробки пластику на території України

Підприємство займається переробкою пластикових відходів, розробкою і застосуванням інтелектуального обладнання для переробки пластикових відходів. Основними продуктами є стрічки поліпропіленові, пластикові гранули PET, басейни PP і водопровідні труби PVC. Компанія шукає українських партнерів для спільного будівництва заводу із сортування і переробки пластику на території України.
 

Китайська компанія прагне знайти знайти постачальників поліетилентерефталатних стрічок.

Кількість: 2 000 – 3 000 тонн/рік. Упаковка: вага нетто 25 кг / котушка; контейнери 40 футів. Умови доставки: CIF Ningbo (море) чи Chongqing (поїзд).
 

Китайська компанія прагне налагодити ділові контакти з постачальниками нафтового коксу

Кількість: 150 000 тон/рік. За додатковою інформацією звертатись до Українського торговельного представництва в Китаї.
 

Китайська компанія, що хотіла б знайти надійних партнерів-постачальників небіленої хвойної целюлози і хвойної тирси для паперового виробництва

За додатковою інформацією прошу звертатись до Українського торговельного представництва в Китаї.
 

Китайська компанія шукає постачальників винограду, яблук, груш та черешень в Україні

Умови доставки: CIF Гонконг (40 футовий контейнер-рефрижератор).


 

Закордонні партнери шукають українських виробників великогабаритних мiшкiв (шитих) з використанням та без полiпропіленової тканини (polypropylene big-bags).

У разi зацiкавленості в розширенi географiї ринку збуту своєї продукцiї, просимо надати iнформацiю на ел. адресу: mgb-zed@ucci.org.ua Вiдповiдальна особа Марина Охромєєва (тел. 044 461-98-17)


 

Сімейна хорватська компанія ТОВ «ТРІКО» шукає стратегічного партнера в Україні для створення спільного проекту з виходу на нові ринки, у тому числі на ринки країн Азії.

Компанія є виробником трикотажних виробів вже 18 років і має понад 160 працівників. Товариство займається в'язанням всіх видів вовни: чистої вовни, кашеміру, мериносової вовни, віскози, бавовни та різних сумішей і композицій, готове виготовляти всі моделі трикотажу: пуловери, кардигани, жилети, блейзери тощо. ТОВ «ТРІКО» вже експортує свою продукцію до Німеччини, Італії, Швейцарії. Підприємство має свої виробничі лінії у двох містах. На виробництві є в'язальні, стаціонарні, вишивальні машини, машини для прання та сушіння, хімчистки, прасування та пакування. Більш локладну інформацію щодо ТОВ «ТРІКО» можна знайти на сайті компанії за посиланням http://triko.hr/en/

У разі зацікавленості прохання звертатися до Посольства Республіки Хорватія в Україні, контактна особа - Тетяна Шабаліна, тел. (044) 486 21 22,

e-mail: vrhukr@mvep.hr

Архів випусків інформаційного бюлетеня:
.
© Сумская торгово-промышленная палата
e-mail: chamber@cci.sumy.ua,   2006 - 2016 гг
Разработка сайта - Мэджик А