СУМСЬКА
ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА ПАЛАТА


Інформаційний бюлетень

Шановні пані та панове!

Сумська торгово - промислова палата  представляє Вашій увазі випуск інформаційного бюлетеня

від 09.08.2017 р. :

Виставки, конференції, інші заходи8 вересня 2017 року у ВЦ «Іллінський Сумською ТПП буде проведено ІІ Міжнародний форум «Органічне виробництво – повага до себе та своєї землі» та виставку «Продукти для здорового життя»

Основними завданнями Форуму є:

- широка інформаційна кампанія серед представників малого та середнього агробізнесу, влади та громадськості;

- комунікація між представниками аграрного бізнесу, зокрема виробниками органічної продукції;

- активізація органічного виробництва на Сумщині;

- популяризація органічних продуктів серед населення.

Основні теми для обговорення на Форумі:

 • тенденції та перспективи експорту української органічної продукції;

 • досвід реалізації програм підтримки органічного виробництва в Україні;

 • актуальні програми підтримки аграріїв в Україні;

 • розвиток «органічного» бджільництва.

Захід передбачає активне залучення ЗМІ, представників малого та середнього агробізнесу, влади та громадськості.

Для отримання детальної інформації звертайтеся за телефоном: +38 (0542)77-07-67; +38-067-542-91-19; +38-050-407-22-25 та на е-mail: ccisumy@gmail.com, ves2@cci.sumy.ua

Контактна особа Світлана Колодяжна.


 

9-12 вересня у м. Люблін (Польща) відбудеться виставка хлібопекарської та кондитерської промисловості «Bakepol»

За прошуємо взяти участь у цьому важливому презентаційному заході. Деталі – на сайті www.bakepol.pl


 

25-28 вересня у м. Познань (Польща) відбудуться виставки харчової промисловості «Polagra-Tech» та «Pakfood»

«Polagra-Tech» дозволить познайомитися з сучасними машинами, механізмами та цілими технологічними лініями для продовольчої промисловості. Ви зможете відвідати два салони: м’ясного й рибного виробництва та виробництва продуктів харчування.
Вся інформація – на сайті http://www.polagra-tech.pl/pl/

«Pakfood»це пропозиції і тренди в розробці промислових зразків і технологій виробництва упаковки для продовольчої промисловості. Тематика виставки: упаковка для продовольчої промисловості, пакувальні машини, матеріали для пакування. Під час виставки відбудуться конференції і спеціальні покази.

Більше інформації – на сайті http://www.pakfood.pl/en


 
 

28-29 вересня у м. Тiрана (Албанiя), в Палаці Конгресу відбудеться форум «Tirana Business Matching».

Цей форум збере провiднi корпорацiї, успiшнi пiдприємства та вiдомих експертiв у сферi економiчної полiтики з багатьох країн. Головними темами заходу будуть iнфраструктура, туризм, сiльське господарство та сiльськогосподарськi продукти, iнновацiї та технології, енергетика, iнвестицiї тощо.

Пiдприємцi з Об'єднаних Арабських Емiратiв, Iталiї, Австрiї, Туреччини, Хорватiї, Македонiї та iнших країн презентуватимуть свої реалiзованi та запланованi на майбутнє проекти спiвпрацi з албанськими партнерами. Відбудуться також зустрiчi у форматi B2B, якi будуть органiзованi у рамках Європейської мережi пiдприємництва (ЕЕN), до якої належить також i ТПП Тiрани.

Зареєструватися для участi у форумi «Tirana Business Matching» можна за посиланням: https://www.b2match.eu/tiranabusinessmatching2017.

Контакти для довiдок: тел. (044) 461 98 08


 
 

16 листопада 2017 року в Києві відбудеться Другий український форум Шовкового шляху, в рамках якого планується проведення Алеї інвестиційних проектів України та 6 галузевих панельних сесій.

У роботi зазначеного мiжнародного заходу вiзьмуть участь представники українського Уряду та ВРУ, три Президенти України (Л. Кравчук, Л. Кучма та В. Ющенко), Посольство КНР в Українi, українськi й китайськi бiзнес-кола, а також представники ЗМI.

Форум створить винятковi можливостi для представникiв урядових, парламентських i дiлових кiл щодо поглиблення дiалогу, залучення iнвестицiй та реалiзацій конкретних проектів у прiоритетних сферах економiки.

У рамках проведення Форуму вiдбудуться B2B-зycтpiчi з китайськими iнвесторами, якi мають твердi намiри реалiзовувати українсько-китайськi спiльнi проекти. Деталi участi – за посиланням: httр://silklink.org

Про прийняте рiшення просимо повiдомити органiзацiйний комiтет Форуму (контактна особа – Похилько Тетяна Євгенiвна, тел.: +38(067)3821760, е-mаil: t.pokhylko@silklink.pro).


 

Словацьке агентство з питань розвитку інвестицій та торгівлі (CAPIO) 19 вересня в м. Братислава та 30 жовтня 2017 року в м. Кошіце організовує «Словацьку коопераційну біржу».

Захід відбудеться в рамках проекту «SARIO Business Link». Це реальна можливість знайти партнерів під час В2В-перемовин, презентацій окремих компаній, отримати інформацію про тендери, актуальні пропозиції щодо створення спільних підприємств тощо.

Більше інформації за посиланням: http://www.sario.sk/sk/projekty-podujatia/slovenska-kooperacna-burza-bratislava-2017-0
  

Комерційні та інвестиційні запити, пропозиції, тендери
Узбецька компанія «Нuvауdо-Меbеl» шукає партнерів в Україні.

ТОВ «Нuvауdо-Меbеl» (адреса: Республіка Узбекистан, Ташкент, масив Кара-Камиш-1, будинок M2A) пропонує меблі власного виробництва.
Підприємство є провідним виробником меблів у Центральній Азії. Компанія виробляє і реалізує меблеву продукцію, забезпечуючи повний цикл від «розробки дизайну до продажу і монтажу кінцевого продукту». Компанія має виробничу площу понад 22000 кв. м і оснащена сучасним обладнанням, передовими технологіями і програмним забезпеченням. Продукція ТОВ «Нuvауdо-Меbеl» відповідає сучасним стандартам у галузі й має високу якість.

У разі зацікавленості, звертайтеся до представника компанії Мадраімова Н. за тел.: +99871 246-31-33 або до ТПП Узбекистану для подальшого встановлення ділових контактів з узбецькою компанією.
 

Конкурсні торги в Узбекистані

 • АТ «Navoiyazot» запрошує до участі у відкритому конкурсі на постачання такої продукції:

Лот №1. Запасні частини для турбокомпресора АТКА-445. Кінцевий термін подання пропозицій – 21.08.2017.

Деталі – за тел.: (+99879) 229-26-64, 229-26-24 або електронною поштою: krt5@navoivazot.uz oktr@navoivazot.ua

 • ДП «Ілгор» оголосило тендер на закупівлю дизельного генератора потужністю 400 кВт/500В. Кінцевий термін подання пропозицій – 16.08.2017.

Деталі – за тел.: +998909 55 17 23, +998712551723

 • АК «Узбекенерго» запрошує на торги за проектом «Будівництво ЛЕП 220 кВ Тахіаташська ТЕС – ПС «Хорезм» – населений пункт Саримай (Хорезмська область)»

Кінцева дата подання пропозицій – 06.09.2017.

Деталі – за тел./факс: +99871 236 61 60; e-mail: northvvest220@uzbekenergo.uz
 


 

Болгарська консалтингова фiрма «Про ЕКС-Медiя» зацiкавлена у встановленнi дiлових контактiв з вiтчизняними суб'єктами пiдприємницької дiяльностi, що бажають вийти на ринок Болгарiї.

Зокрема, компанiя пропонує такi послуги:

 • надання юридичної допомоги українським юридичним та фiзичним особам, а саме: письмовi та уснi консультацiї правового характеру, пов'язанi з проблемними питаннями започаткування та ведення пiдприємницької дiяльностi на територiї РБ; реєстрацiя юридичних осiб в Болгарiї; юридичне супроводження ведення цивiльних, адмiнiстративних та кримiнальних процесiв у контекстi захисту прав українських юридичних та фiзичних осiб;
 • надання правової допомоги при укладаннi угод (здiйснення контактiв, участь у переговорах, здiйснення оцiнок, правового аналiзу, пiдготовка текстiв документiв тощо); надання сприяння при поверненнi зaборговaностей, що виникли в результaтi проведення пiдприємницької дiяльностi;
 • нотaрiaльнi послуги: зaсвiдчення пiдписiв i договорiв; видaчa нотaрiaльних aктiв, повновaжень, протоколiв про розподiл мaйнa тощо;
 • проведения оцiнок та аналiзiв (у т.ч. правових) у зв'язку з придбанням пiдприємств, споруд, власностi;
 • проведення дослiджень ринку та реклама;
 • охорона об'єктiв та заходiв.
Контактна особа: керiвник компанiї «Про ЕКС-Медiя» – Валентин Васильєв, моб.тел.: + 359 877 893 101; е-mаil: eks.ltd@mail.bg proeksmedia@mail.bg

Архів випусків інформаційного бюлетеня:
.
© Сумская торгово-промышленная палата
e-mail: chamber@cci.sumy.ua,   2006 - 2016 гг
Разработка сайта - Мэджик А