СУМСЬКА
ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА ПАЛАТА


Інформаційний бюлетень

Шановні пані та панове!

Сумська торгово - промислова палата  представляє Вашій увазі випуск інформаційного бюлетеня

від 16.10.2019 р.

Виставки, конференції, інші заходи


23 жовтня в ТПП України відбудеться 1-ий Форум в рамках проєкту «Міжнародні Дні бізнесу в Україні»

Захід пройде під гаслом «Ділове партнерство без кордонів».

Мета Форуму – активізація співпраці українського бізнесу з іншими країнами, напрацювання нових ділових зв'язків, обмін досвідом та новітніми технологіями ведення бізнесу у різних країнах, пошук нових актуальних ринків та налагодження взаємовигідного співробітництва, сприяння у просуванні експорту української продукції та послуг на зовнішні ринки.

Програма Форуму передбачає проведення пленарного засідання за участю закордонних дипломатичних представництв в Україні, іноземних компаній та їх українських представництв, керівництва провідних міністерств, облдержадміністрацій, експертів із зовнішньоекономічної діяльності, презентації та історії успіху українських і зарубіжних компаній. У цей день будуть працювати 5 дискусійних панелей за тематикою:

1. ПІВДЕННА ТА СХІДНА АЗІЯ: МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ СПІВПРАЦІ

2. ВЕЛИКІ ПЕРСПЕКТИВИ МАЛОЇ АЗІЇ

3. АРАБСЬКИЙ СВІТ

4. ПОЛЬЩА ЯК НАДІЙНИЙ ПАРТНЕР УКРАЇНИ

5. ОСОБЛИВОСТІ ВЕДЕННЯ БІЗНЕСУ В РІЗНИХ КРАЇНАХ

По закінченню роботи панелей відбудуться В2В перемовини та неформальне спілкування між учасниками форуму.

Робочі мови заходу – українська та англійська із синхронним/послідовним перекладом.

Початок заходу: 23 жовтня об 11.00 (початок реєстрації – з 10.00)

Місце проведення: ТПП України (м. Київ, вул. Велика Житомирська 33, «Колізей»).

Вартість участі: 660 грн., для підприємств-членів ТПП України – 480 грн. з ПДВ.

Кошти сплачуються на р/р ТПП України згідно з рахунком.

Реєстрація учасників здійснюється на сайті ТПП України (www.ucci.org.ua) або за посиланням: https://ucci.org.ua/events/forums-and-conferences/mizhnarodni-dni-biznesu-v-ukrayini

Для зацікавлених у просуванні свого іміджу компаній пропонується також можливість виступити партнером або генеральним партнером Форуму (спонсорський пакет додається).


 

28 жовтня – 03 листопада Сумська ТПП за підтримки Посольства Киргизької Республіки в Україні візьме участь у діловому візиті української бізнес-делегації до Киргизької Республіки.

Під час перебування у КР члени делегації візьмуть участь в українсько-киргизькому бізнес-форумі, В2В зустрічах, відвідають киргизькі підприємства.

Запрошуємо членів Сумської торгово-промислової палати долучитися до складу делегації представників виробничих та торговельних українських компаній.

Киргизька сторона цікавиться такими напрямами співробітництва: сільське господарство (постачання зернових, олії, масла), альтернативна/вітрова енергетика, IT технології, садівництво, бджільництво, легка промисловість, туризм, автомобілебудування (збирання).

Основні статті українського експорту: фармацевтика, готова продукція iз зерна, цукор та кондитерські вироби, м'ясо та їстівні субпродукти, какао та продукти з нього, папір та картон.

У полі особливої уваги – експорт до КР фруктів та ягід, оскільки значну частку економіки КР займає виробництво джемів/варення.

Основні статті українського імпорту – їстівні плоди та горіхи, текстиль, продукти неорганічної xiмiї, машини.

З програмою бізнес-місії можна ознайомитися тут.

Реєстрація учасників триватиме до 23 жовтня за тел.: 0542 77 07 67, 067 542 91 19, 095 605 40 96. Відповідальна особа – Дворник Роман.24 жовтня Словацьке агентство з питань розвитку інвестицій та торгівлі (САРІО) організовує в місті Братислава (Словаччина) «Словацьку коопераційну біржу», яка пройде в готелі БРАТИСЛАВА

Більше інформації:
https://www.sario.sk/sk/projekty-podujatia/slovenska-kooperacna-burza-bratislava-2019


 

30 жовтня – 7 листопада відбудеться діловий візит українських компаній на найбільші виставкові події Китаю – 126 сесію міжнародного ярмарку експортних і імпортних товарів Canton Fair 2019 (Гуанчжоу) та Другу міжнародну виставку для іноземних компаній і країн China International Import Expo (Шанхай)

Візит організовано Торгово-промисловою палатою України, Китайською Торговою Асоціацією, Центром міжнародної ділової співпраці, Українсько-китайським міжнародним діловим центром.

В рамках візиту українські учасники відвідають два ключові ділові центри Гуанчжоу та Шанхай, виставкові події та проведуть ділові зустрічі. За підтримки Китайської ради з розвитку міжнародної торгівлі (CCPIT), ТПП та урядових структур будуть проведені українсько-китайські економічні форуми та переговори з китайськими компаніями в цих містах. Очікується, що в форумах візьмуть участь понад 300 представників бізнесу Китаю.
Запрошуємо взяти участь у діловому візиті.

Вартість участі становить 3 480 доларів США за особу (при одномісному
проживанні) або 3 120 доларів США (при двомісному). Вартість включає перельоти Київ – Гуанчжоу – Шанхай – Київ, трансфери згідно з програмою, проживання, відвідування виставки, участь у ділових заходах, а також культурну програму. У вартість участі не включена ціна візи.

З питань участі звертайтесь до Центру міжнародної ділової співпраці ТПП України:  Малахівської Станіслави + 380 67 232-92-20, sme58@ukr.net
Голято Андрія +380 67 662-96-56, a.v.goliato@gmail.com


 

26-29 листопада в Афiнах відбудеться грецько-український бiзнес-форум

Зазначений захiд проходитиме за участю представникiв дiлових кiл Грецiї, Федерацiї пiдприємцiв Грецiї, торгових палат міст Афiни та Пiрей. Ключовими напрямками грецько-українського форуму визначенi аграрна, харчова промисловiсть, судноремонт/суднобудування, iнновацiї.

Програмою форуму також передбаченi вiдвiдування виробництв у містах Патри та Ламiя (аграрна, харчова, хiмiчна промисловостi), а також зустрiчi з представниками органiв мiсцевого самоврядування та бiзнесом.

Торговi палати міст Пiрей та Афiни як партнери з грецької сторони беруть на себе витрати на оренду примiщень для проведення бiзнес-форуму та зустрiчей, рекламу заходу, запрошення грецьких учасникiв.
  

Комерційні та інвестиційні запити, пропозиції, тендери


 

Департамент інвестицій Міністерства промисловості та мінеральних ресурсів Республіки Ірак оголошує про інвестиційну пропозицію щодо реалізації проєкту Diala State Company з виробництва електророзподільних трансформаторів.

Для отримання більш детальної інформації рекомендуємо звертатися за електронною адресою: info@dialacompany.com.

Міністерство торгівлі Республіки Ірак розвиває експорт ненафтових товарів, зокрема іракські фініки та вироби з них, відповідно до асортименту, вартості та вагових характеристик, визначених компанією Iraqi dates for processing and Marketing Company.


 

Саудівська компанія «Aljedaie»  зацікавлена у співпраці з українськими виробниками тканин для чоловічих сорочок

Зокрема, з виробниками тканин для чоловічих сорочок зі 100% поліестеру, полі/бавовни; тканин для чоловічих костюмів зі 100% вовни, полі/вовни;

тканин шириною 150 см.

Mob.  +966 53 423 7568
Tel.   +966 11 465 2000     Ext.  221
Fax.  +966 11 465 3000
E-mail: procurement@aljedaie.com


 

Іспанська компанія з бізнес-консалтингу ALAD3 пропонує широкий спектр бізнес-послуг на міжнародному рівні

ALAD3 – це фірма, яка регулярно співпрацює з державними структурами Іспанії і готова сприяти у:

* встановленні контактів і напрацюванні планів співпраці між вашими
установами та іспанськими державними структурами;

* здійсненні дослідження ринку/підготовці галузевих звітів;

* визначенні стратегічних ніш та наданні характеристик типів клієнтів;

* проведенні аналізу місцевих/міжнародних конкурентів;

* наданні підтримки в створенні точних каналів розподілу;

* проведенні дослідження партнерських відносин з місцевими компаніями/інвесторами/технологіями, провайдерами, розробниками та постачальниками;

* підготовці списку контактів відповідно до необхідного профілю, зустрічі;
складанні плану та наданні супроводу;

* забезпеченні підтримки місцевих високоефективних стратегій продажу/маркетингу.
Компанія готова обговорити конкретні способи співпраці, зокрема, щодо спільного проведення конференцій та інших івентів.

Більше інформації про компанію на сайті: https://alad3.com/en/home


 

Державна алжирська компанiя «DIPROCHIM» зацiкавлена у встановленнi контактiв з українськими виробниками дiоксиду титану.

Контактнi данi компанiї: www.diprochim.dz тел. +213 21 470634, е-mаil: contact@diprochim.dz.

Архів випусків інформаційного бюлетеня:
.
© Сумская торгово-промышленная палата
e-mail: chamber@cci.sumy.ua,   2006 - 2016 гг
Разработка сайта - Мэджик А