СУМСЬКА
ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА ПАЛАТА


У цьому розділі:Вирішення проблем Дмитрівської сільради
Вирішення проблем Дмитрівської сільради 08.06.2011
Основні свої проблеми порушували перед депутатом обласної ради від Партії регіонів Костянтином Макаренком жителі Дмитрівської сільської ради під час прийому громадян із особистих питань.

Дмитрівська сільська рада досить протяжна: якщо одне із її сіл - Олександрівка — знаходиться поруч із райцентром, то кінець Братениці межує із Харківською областю. А ще особливістю цієї сільради є те, що вона прикордонна - за нею починається Росія.

Президент Сумської торгово-промислової палати, депутат фракції Партії регіонів облради Костянтин Макаренко з метою вивчення проблем населених пунктів району та сприяння їх вирішенню дещо раніше побував у селі Олександрівці.

А цього тижня він разом із головою Великописарівської районної державної адміністрації, головою районної організації Партії регіонів Віктором Гонтаренком проводив прийом громадян безпосередньо в Дмитрівці й Братениці, куди мали можливість звернутися й жителі с. Шевченкового.

Незважаючи на те, що тут на прийомах бувають і депутати райради, й керівники району, охочих задати питання депутату обласної ради було багато. Якщо виділити ті питання, що найчастіше повторювалися в зверненнях громадян і Дмитрівки, й Братениці — це прохання допомогти знайти роботу й відремонтувати дорогу. За словами депутата сільської ради Семена Кривоноса, який звертався від імені своїх виборців, у Братеницю через вщент розбиту дорогу вже сім років не ходять рейсові автобуси. Утім це питання болюче не лише для Братениці чи Дмитрівки.

Як відзначив Костянтин Макаренко в ході спілкування з людьми, він з приводу бездоріжжя в нашому районі підготував депутатський запит до керівництва області. Проте, на жаль, і в інших районах дороги теж не відзначаються ідеальністю. В Україні протягом останніх десятиліть дуже мало приділяли уваги цій темі, тому вона є однією з найболючіших в цілому в державі. Тож вирішити її одночасно й скрізь неможливо. Хоча певний вихід щодо ремонту дороги до Дмитрівки запропонував керівник ф/г ім. Шевченка Анатолій Мороз. Він готовий допомогти пальним і транспортом, щоб спільно із райавтодором поліпшити згадану ділянку дороги. Що ж стосується працевлаштування, то це дійсно проблема. Проте слід відзначити, що до регіонала зверталися й ті, хто роботу мав, але втратив її з власної вини.

Частині жителів сільради Костянтин Макаренко пообіцяв максимально посприяти в працевлаштуванні. Зверталися до депутата й з проблемою підвозу дітей до Великописарівської школи. Справа в тому, що постачальники пального поки що не виявили бажання взяти участь у тендері, оголошеному відділом освіти, тож у навчальних закладах виникла проблема з бензином. Нині навчальний рік закінчився, а до початку нового, за словами голови райдержадміністрації Віктора Гонтаренка, школи матимуть бензин, то й проблем із підвозом школярів не буде. Не одне звернення стосувалося невиплат надбавок до пенсії дітям війни.

Багато звернень надійшло від малозабезпечених громадян, які просили матеріальну допомогу для вирішення побутових проблем: оформити документи на житло, підключити електроенергію тощо. Депутат обласної ради Костянтин Макаренко намагався максимально вникнути в проблеми. людей і надалі сприяти їх вирішенню.

Возврат к списку


Материалы по теме:

.
© Сумская торгово-промышленная палата
e-mail: chamber@cci.sumy.ua,   2006 - 2016 гг
Разработка сайта - Мэджик А