СУМСЬКА
ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА ПАЛАТА


У цьому розділі:Чергова подяка від жителів сільських громад
Чергова подяка від жителів сільських громад 17.08.2011

Чергова подяка від жителів сільських громад

У вересні депутати Сумської обласної ради розглянуть на черговому засіданні сесії програму розвитку села. Цей документ має стати базовим на найближчі десять років.

Між тим, депутат Сумської облради Костянтин Макаренко, вже давно опікується конкретними справами у закріпленому за ним сільськогосподарському районі – Великописарівському, бо про сільські будні, про турботи й проблеми жи­телів сіл знає вже достеменно.

Наприкінці липня у черговий раз візит до свого округу він здійснив разом із головою Сумської облради Геннадієм Михайленком. Цього разу вони відвідали цей район, взявши участь у роботі сесії райради й побували в одному із типових сіл району

– в Тарасівці.

За словами Геннадія Володимировича, при­ємно те, що представники ве­ликописарівських сільських громад висловили подяку на адресу обласної ради за діяльність депутата, Президента Сумської ТПП Ко­стянтина Макаренка.

Також голова Сумської обласної ради із депутатом облради Кос­тянтином Макаренком побували на території центральної районної лікарні. Зважаючи на високий рівень готовності нового лікувально­го корпусу, Геннадій Михай­ленко висловив думку про не­обхідність завершення будів­ництва. Він пообіцяв тримати це питання на контролі: фахівці мають визначити обсяги необхідних робіт, їхню вартість, аби наступного року добудувати цей соціально важливий об’єкт.

Обласна рада, зі свого боку, в міру можливості сприятиме вирішенню інших сільських проблем. Особливо це стосується газифікації сіл Вільного, Пожні, Попівки, Тарасівки, Солдатського.


Возврат к списку


Материалы по теме:

.
© Сумская торгово-промышленная палата
e-mail: chamber@cci.sumy.ua,   2006 - 2016 гг
Разработка сайта - Мэджик А