СУМСЬКА
ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА ПАЛАТА


У цьому розділі:До розвитку – через спільні зусилля
До розвитку – через спільні зусилля 17.08.2011

Костянтин Макаренко: «До розвитку – через спільні зусилля»

Понад десять питань порядку денного й два депутатські за­пити розглянули депутати Великописарівської райра­ди на другому пленарному засіданні сьомої сесії шостого скликання, участь у роботі якого взяли голова Сумської обласної ради Геннадій Михайленко і де­путат обласної ради Костянтин Макаренко.

В обговоренні доповіді взяв участь депутат обласної ради Ко­стянтин Макаренко, який розпо­рядженням голови Сумської об­ласної державної адміністрації з червня минулого року призначений відповідальним за соціально-економічний розвиток Великописарівського району.

Він повідомив, що ознайомив­ся зі станом справ фактично у всіх населених пунктах району під час безпосереднього спілкування з мешканцями, при тісній взаємодії з керівним складом райдержадміністрації, райради, сільських голів.

Депутат облради констатував, що Великописарівщину з робочою поїздкою відвідує щомісяця, а іноді й щотиж­ня. За цей період, що минув, на адресу депутата облради надійшло 254 звернення та заяви громадян. 227 із них вирішено повністю, а 27 знаходиться на розгляді. На особи­стому прийомі побувало 126 меш­канців району. Питання, з якими звертаються люди до представни­ка обласної влади – різнопланові: від працевлаштування до надання адресної матеріальної допомоги.

– За цей період мною, відзна­чив Костянтин Макаренко, – на­дано матеріальну допомогу як осо­бисто громадянам, так і організац­іям, навчальним та медичним закладам району в сумі 75000 грн.

Проте депутат облради вважає це «лише локальним вирішенням питання».

Життєздатність та майбутнє району, добробут його мешканців, впевнений депутат облради, зале­жить від вирішення більш страте­гічних питань, тих, які найчастіше порушують люди у своїх звернен­нях (газифікація, дороги, завершен­ня будівництва лікувального комп­лексу ЦРЛ, розвиток та будівницт­во тваринницьких комплексів із залученням іноземних інвестицій (наприклад, ф/г «Апіс»).

Та в цих питаннях без дієвої підтримки з боку обласної держав­ної адміністрації, обласної ради не обійтись. Тому Костянтин Мака­ренко звернувся до голови облас­ної ради Геннадія Михайленка з проханням приділити увагу про­блемам Великописарівщини та допомогти у їх вирішенні. Він наго­лосив, що це ті питання, з яких люди роблять висновки про дієвість та спроможність влади ви­конувати взяті на себе зобов'язан­ня.

«Влада підтримає людей, а люди – владу!», – зазначив депу­тат облради. Як позитивний при­клад, він назвав свою взаємодію із керівниками сільгосппідприємств, які є його помічниками-консультантами і допомагають у розв'язанні місцевих проблем.

Костянтин Макаренко підтвердив це фактом початку робіт на ділянці дороги с. Дмитрівка – Велика Писарівка «Спільно з керівником фермерського господарства ім. Шевченка Анатолієм Морозем та райавтодором, своїми силами розпочато роботу з відновлення дорожнього покриття», – повідомив депутат.

Разом із цим, за словами Костянтина Макаренка, проводиться робота щодо залучення іноземних інвестицій у сільгоспвиробництво району (китайські бізнесмени цікавляться вирощуванням часнику); нарощування зв'язків у економічній, соціальній, культурній сфері з Грайворонським районом Російської Федерації.

Важливим депутат облради вважає вирішення питання відновлення переробної промисловості на базі сільгосппідприємств. Спільно з головою Сумської облспоживспілки Магомедом Галаєвим, депутатом обласної ради, вирішується питання щодо відновлення у районі мережі споживчої кооперації.

Вищезазначені заходи, на переконання Костянтина Макаренка, дають можливість створити у районі додаткові робочі місця, призупинити міграцію населення, особливо молоді.

Депутат облради закликав депутатський корпус райради до тісної взаємної праці із обласної радою, виконавчою владою як району, так і області, оскільки тільки спільно можна вирішувати нагальні проблеми людей. Також Костянтин Макаренко, звертаючись до депутатів районної ради, наголосив, що позитивний результат сам не прийде: треба виконувати передусім ті, обіцянки, що давали людям на виборах.

Також зазначимо, що у розрізі депутатської програми «Молодь Великописарівщини – 2015» 8 серпня 2011 року (у День визволення Великописарівщини від фашистських загарбників та до 20-річчя Незалежності України) вдруге було проведено турнір із волейболу на Кубок Президента Сумської торгово-промислової палати серед шкільних команд, про що детальніше читайте незабаром.

Возврат к списку


Материалы по теме:

.
© Сумская торгово-промышленная палата
e-mail: chamber@cci.sumy.ua,   2006 - 2016 гг
Разработка сайта - Мэджик А