СУМСЬКА
ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА ПАЛАТА


У цьому розділі:Турнір з волейболу на Кубок президента Сумської ТПП став міжнародним
Турнір з волейболу на Кубок президента Сумської ТПП став міжнародним 29.08.2011

Менше року знадобилося депутату обласної ради Костянтину Макаренку для того, щоб започаткований ним турнір з волейболу на Кубок президента Сумської торгово-промислової палати переріс у міжнародний. Цього року він збігся з Днем визволення Великої Писарівки від німецько-фашистських окупантів.

У спортивному залі Великописарівської школи депутат обласної ради, президент Сумської торгово-промислової палати Костянтин Макаренко відкрив турнір та привітав усіх його учасників серед шкільних команд Великописарівського, Краснопільського, Тростянецького, Охтирського, Богодухівського і Грайворонського районів Російської Федерації. А срібна призерка Олімпійських ігор в Нагано з біатлону й голова обласного відділення Національного олімпійського комітету Олена Петрова, бажаючи юним спортсменам успіхів у змаганнях, відзначила внесок Костянтина Макаренка в популяризацію такого красивого виду спорту, як волейбол, і вручила президенту торгово-промислової палати почесну грамоту.

Боротьба між командами була запеклою, та переміг найсильніший – команда Великописарівського району. До речі, це були переважно школярі Ямненської середньої школи – переможці першого волейбольного турніру на Кубок президента Сумської торгово-промислової палати.

Кубок в Писаревке

Команда виступала в іменних футболках, які отримала від Костянтина Макаренка за торішню перемогу. Вже після завершення змагань Костянтин Макаренко зізнався, що він вболівав за хлопців з с. Ямного. Та, здається, ні в кого з переможених особливих розчарувань не було, бо всі команди отримали чудові подарунки: величезні торти. А переможці турніру були нагороджені кубком, медалями та дипломами Президента Сумської торгово-промислової палати. У якості призів командам було вручено волейбольні м’ячі та сітки. Також Костянтин Макаренко вручив команді-переможниці головний приз – «Сертифікат Сумської торгово-промислової палати» на отримання комплекту волейбольної форми. Кращі гравці турніру отримали особисті призи.

Перший Міжнародний турнір з волейболу серед шкільних команд пройшов вдало. І підтвердженням цьому є те, що до засновника турніру, депутата обласної ради Костянтина Макаренка після завершення змагань підходили керівники делегацій сусідніх районів та дякували йому за саму ідею проведення турніру і за рівень його організації. На що Костянтин Володимирович пообіцяв наступного року залучити до турніру команди з Німеччини та Голандії.


Возврат к списку


Материалы по теме:

.
© Сумская торгово-промышленная палата
e-mail: chamber@cci.sumy.ua,   2006 - 2016 гг
Разработка сайта - Мэджик А