СУМСЬКА
ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА ПАЛАТА


У цьому розділі:Дитячим майданчикам бути!
Дитячим майданчикам бути! 29.08.2011

Президент Сумської торгово-промислової палати Костянтин Макаренко в черговий раз відвідав Великописарівщину. Цього разу метою робочої поїздки, яка відбулася разом із заступником голови обласної державної адміністрації Тамарою Іщенко, було проведення наради з питань облаштування в смт. Велика Писарівка та Великописарівському районі дитячих майданчиків.

За ініціативи депутата обласної ради, президента Сумської торгово-промислової палати Костянтина Макаренка було проведено оперативну нараду, на якій він наголосив про необхідність облаштування в с.м.т. Велика Писарівка та районі дитячих майданчиків-містечок. До проведення наради було залучено представників Великописарівського «Райагролісу», які і будуть виконувати дане замовлення. Самі майданчики будуть виготовлені з місцевої сировини та місцевими товаровиробниками.

Ініціативу Костянтина Володимировича було підтримано присутніми одноголосно. Керівництвом району з даного питання було надано доручення відповідним виконавцям. Перший дитячий майданчик-містечко планується відкрити в смт. Велика Писарівка вже восени.


Возврат к списку


Материалы по теме:

.
© Сумская торгово-промышленная палата
e-mail: chamber@cci.sumy.ua,   2006 - 2016 гг
Разработка сайта - Мэджик А