СУМСЬКА
ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА ПАЛАТА


У цьому розділі:Підтримка закладів шкільної освіти Великописарівщини
Підтримка закладів шкільної освіти Великописарівщини 29.08.2011

Депутат обласної ради, президент Сумської торгово-промислової палати Костянтин Макаренко і надалі вирішує проблеми виборців свого округу. Під час свого останнього візиту до с. Тарасівки до нього звернувся директор місцевої загальноосвітньої школи, депутат районної ради Сергій Єрмолов із проханням допомогти у вирішенні проблеми забезпечення шкільної їдальні посудом.

Пройшло зовсім небагато часу, й це питання Костянтин Макаренко вирішив. Він вручив начальнику відділу освіти райдержадміністрації Сергію Дмитриченку документи на отримання посуду: по 120 тарілок для перших і других страв та стільки ж чашок. За словами начальника відділу освіти, посуд уже отримали й передадуть до Тарасівського НВК, а зважаючи на те, що для потреб цього навчального закладу такої кількості посуду забагато, то до початку нового навчального року його отримає ще й: Добрянський НВК, Попівська і Братенинська середні школи.

Крім того, після виходу у районній газеті «Ворскла» статті директора спеціалізованої загальноосвітньої школи «Стартувала акція «Дай руку першокласнику!» Костянтин Макаренко знову не залишився байдужим до проблем освіти і пообіцяв виділити кошти на придбання спортінвентарю на суму три тисячі гривень для розвитку фізичної культури школярів.

На прохання педагогічного колективу та батьків с. Олександрівка щодо придбання рукомийника для школярів Олександрівської СШ Костянтин Володимирович виділив кошти для вирішення даного питання. На цей час рукомийник вже придбано і встановлено для школярів.


Возврат к списку


Материалы по теме:

.
© Сумская торгово-промышленная палата
e-mail: chamber@cci.sumy.ua,   2006 - 2016 гг
Разработка сайта - Мэджик А