СУМСЬКА
ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА ПАЛАТА


У цьому розділі:Звернення ветерана на особливому контролі
Звернення ветерана на особливому контролі 13.10.2011

Ще під час святкування річниці визволення Великописарівщини від німецько-фашистських загарбників до депутата обласної ради Костянтина Володимировича Макаренка звернувся учасник бойових дій П. Гайовий з проханням посприяти завершенню будівництва лікарняного корпусу Великописарівської центральної районної лікарні. Також він наголосив на необхідності приділяти більше уваги ветеранам війни.

Костянтин Володимирович всебічно та досконало вивчив дані питання, шляхи їх вирішення та надав обґрунтовану відповідь ветерану. Зокрема, наголосивши, що зважаючи на високий рівень готовності нового лікарняного корпусу Великописарівської ЦРЛ, відповідним фахівцям надані доручення щодо визначення обсягів необхідних робіт та їх вартості, щоб у наступному 2012 році лікарню було добудовано та здано в експлуатацію.

Стосовно питання щодо проблем ветеранів, Костянтин Володимирович підкреслив, що з глибокою повагою ставиться до кожного ветерана війни. Ті буремні роки не оминули і його родину. Його дід з перших днів війни воював піхотинцем і дійшов з боями до Чехословаччини, де був тяжко травмований — втратив руку. Четверо дядьків загинули у боях під Москвою. На честь молодшого з них Костянтин Володимирович і був названий.

Кожне звернення, прохання чи заява ветерана війни вирішується у якомога стислі терміни. Щомісяця, а іноді і щотижня, Костянтин Володимирович Макаренко перебуває з робочими поїздками у Великописарівському районі.

Питання більше уваги приділяти ветеранам війни і надалі залишається для Макаренка К.В. справою честі.

Крім того, Костянтин Володимирович запропонував Петру Павловичу Гайовому постійно інформувати його про питання та проблеми, які хвилюють ветеранів, щоб у подальшому їх вирішувати і спільними зусиллями покращувати життя наших ветеранів вже сьогодні.


Возврат к списку


Материалы по теме:

.
© Сумская торгово-промышленная палата
e-mail: chamber@cci.sumy.ua,   2006 - 2016 гг
Разработка сайта - Мэджик А