СУМСЬКА
ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА ПАЛАТА


У цьому розділі:Кубок президента Сумської торгово-промислової палати — найсильнішим
Кубок президента Сумської торгово-промислової палати — найсильнішим 11.11.2011

Традиційно щорічний турнір з волейболу серед шкільних команд Великописарівського району на Кубок президента Сумської торгово-промислової палати, депутата Сумської обласної ради Костянтина Володимировича Макаренка відбувся у Великописарівській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів. Даний турнір був започаткований у День партизанської слави у Пожнянській ЗОСШ І-ІІІ ступенів. А фінал районних змагань, який було приурочено до річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників, відбувся у Великописарівській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів.

Серед тринадцяти команд-учасниць турніру право вийти до фіналу вибороли юні волейболісти Великописарівської та Заводської ЗОСШ І-ІІІ ступенів.

На початку змагань Костянтин Володимирович звернувся до всіх учасників турніру та вболівальників з привітанням і побажанням перемоги у чесній безкомпромісній боротьбі. А також наголосив, що за його ініціативи та підтримки у наступному році на території кожної сільської ради району буде облаштований волейбольний майданчик.

Фінальна гра виявилась цікавою, змістовною і напруженою. Переможницею турніру стала команда Великописарівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів. Переможці фіналу були нагороджені кубком президента Сумської торгово-промислової палати, медалями та почесними дипломами. Головний приз — сертифікат на отримання комплекту волейбольної форми, Костянтин Володимирович вручив капітану команди Великописарівскої спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів.

Кожна з команд-учасниць фіналу отримала волейбольні сітки та м'ячі. З особливим ентузіазмом гравці обох команд отримували солодкі призи від депутата обласної ради Костянтина Володимировича Макаренка.

Kubok2.jpg


Возврат к списку


Материалы по теме:

.
© Сумская торгово-промышленная палата
e-mail: chamber@cci.sumy.ua,   2006 - 2016 гг
Разработка сайта - Мэджик А