СУМСЬКА
ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА ПАЛАТА


У цьому розділі:Питання колегії — на депутатському контролі
Питання колегії — на депутатському контролі 11.11.2011

Костянтин Володимирович Макаренко як відповідальний за стан соціально-економічного розвитку Великописарівського району згідно з розпорядженням голови Сумської обласної державної адміністрації та як депутат Сумської обласної ради, вкотре взяв участь у черговому засіданні колегії при голові Великописарівської райдержадміністрації. Це засідання було присвячене питанням виконання програми економічного і соціального розвитку району за 9 місяців 2011 року, виконання доходної та видаткової частин районного бюджету, наповнення бюджету Пенсійного фонду України та перспективи погашення боргів за звітний період.

Цього разу на засідання колегії Костянтин Володимирович запросив свого колегу, депутата обласної ради — Сергія Вінниченка, для ознайомлення зі станом соціально-економічного розвитку регіону та проблемними питаннями мешканців Великописарівського району з метою спільними зусиллями сприяти розвитку та відстоювання інтересів Великописарівщини на обласному рівні.

По закінченню колегії Костянтин Володимирович спільно з головою Великописарівської райдержадміністрації відвідав недобудований лікарняний корпус Великописарівської центральної районної лікарні. Даний об'єкт було представлено депутату Сумської обласної ради С. Вінниченку для подальшого вирішення питання на обласному рівні щодо виділення коштів для його добудови.

Костянтин Володимирович вкотре наголосив, що введення в експлуатацію лікарняного корпусу є не тільки виконанням обіцянок виборцям, а найголовніше — це покращення медичного обслуговування мешканців не тільки Великої Писарівки, а також і всього району.


Возврат к списку


Материалы по теме:

.
© Сумская торгово-промышленная палата
e-mail: chamber@cci.sumy.ua,   2006 - 2016 гг
Разработка сайта - Мэджик А