СУМСЬКА
ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА ПАЛАТА


У цьому розділі:Принципова позиція депутата
Принципова позиція депутата 11.11.2011

За ініціативи депутата Сумської обласної ради, відповідального за соціально-економічний розвиток Великописарівського району Костянтина Володимировича Макаренка було проведено зустріч із заступником ПАТ “Сумигаз” Олександром Лукашем та головами Вільненської, Тарасівської, Пожнянської, Солдатської, Добрянської сільських рад.

Сільських голів турбувало питання будівництва підвідних газопроводів на території очолюваних ними рад. Саме тому вони звернулися за допомогою до Костянтина Володимировича Макаренка як депутата обласної ради, який у свою чергу зустрівся з керівником ПАТ “Сумигаз” К. Тацьких. Результатом цієї зустрічі стало запевнення про подальше проведення робіт з газифікації Великописарівського району. Наразі, кошти на будівництво підвідних газопроводів виділяються у недостатній мірі.

Голови сільських рад, запрошені на зустріч, запевнили, що зі свого боку вони роблять усе залежне, аби зібрати кошти. У той же час місцеві жителі ставляться до газифікації з певною недовірою. Ситуацію можна було б змінити, якби були розпочаті будівельні роботи.

Із цього приводу з принциповою позицією на нараді виступив Костянтин Володимирович Макаренко. Він зазначив, що фінансування газопроводу не можна перекладати лише на плечі громадян і лише потім чекати дофінансування. У такому випадку інфляція може просто “з'їсти” зібрані кошти, а роботи з газифікації так і не розпочнуться. Костянтин Володимирович пообіцяв звернутися з даною проблемою до голови Сумської обласної державної адміністрації Ю.П. Чмиря.


Возврат к списку


Материалы по теме:

.
© Сумская торгово-промышленная палата
e-mail: chamber@cci.sumy.ua,   2006 - 2016 гг
Разработка сайта - Мэджик А