СУМСЬКА
ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА ПАЛАТА


У цьому розділі:Чергова сесія Великописарівської районної ради
Чергова сесія Великописарівської районної ради 11.11.2011

У роботі дев'ятої сесії Великописарівської районної ради та засіданні президії взяв участь депутат сумської обласної ради Костянтин Володимирович Макаренко. Чергове пленарне засідання районної сесії ознаменувалося звітом голови Великописарівської районної державної адміністрації В.Д. Гонтаренка про виконання програми соціально-економічного розвитку району і делегованих районною радою повноважень. Зробивши розгорнутий аналіз виконання програми, голова районної державної адміністрації наголосив на плідній співпраці як з депутатським корпусом районної ради так і з депутатами Сумської обласної ради, представником якої є К.В. Макаренко.

Здобутки і позитивні тенденції в економічному та соціальному розвитку регіону — стотисячний рубіж намолоту зернових культур, стабілізація тваринницької галузі, відсутність заборгованості з соціальних виплат та заробітної плати. Усе це є завдяки виконанню повноважень усіма гілками влади у районі. Особливо було відмічено внесок відповідального з а соціально-економічний розвиток району, депутата обласної ради Костянтина Володимировича Макаренка.

У своєму виступі перед депутатським корпусом Костянтин Володимирович зазначив, що питання розвитку регіону повинні вирішуватися щоденно та цілеспрямовано. Також він запропонував вивести Великописарівський район на зовнішньоекономічний рівень, для чого потрібно за допомогою Сумської торгово-промислової палати знайти район-побратим в одній з європейських країн зі схожою сільськогосподарською направленістю та інфраструктурою, розвитком туристичної галузі. Особливий акцент зробивши на спільні підприємства у переробній галузі. Усе це дасть змогу створити нові робочі місця, розвивати сільське господарство регіону та соціальну складову.

Також Костянтин Володимирович наголосив на тому, що наступний рік, як і нинішній, буде непростим. Належить докласти чимало зусиль, щоб сам регіон, як і країна в цілому, повністю оговтався після кризових явищ в економіці, хоча тенденція до цього вже намітилася. При цьому головним повинно бути покращення умов життя людей.


Возврат к списку


Материалы по теме:

.
© Сумская торгово-промышленная палата
e-mail: chamber@cci.sumy.ua,   2006 - 2016 гг
Разработка сайта - Мэджик А