СУМСЬКА
ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА ПАЛАТА


У цьому розділі:Єдина команда — позитивний результат
Єдина команда — позитивний результат 07.12.2011

За участі депутата Сумської обласної ради К.В. Макаренка відбулося пленарне засідання десятої сесії Великописарівської районної ради шостого скликання, на якому звітував голова Великописарівської районної ради Д. Сипко.

Звіт голови райради торкнувся усіх важливих галузей життя району.

“Я хотів би відмітити найголовніший момент: налагоджену та відпрацьовану систему співпраці керівництва районної ради з депутатським корпусом усіх рівнів. У районі побудована дієва та гнучка вертикаль влади — “сільська рада - районна рада - обласна рада”. Як результат — це сформована єдина команда, яка працює заради людей, заради розвитку економіки та соціальної сфери Великописарівщини”, — зазначив Костянтин Володимирович.

Під час свого виступу К.В. Макаренко зазначив, що попереду ще достатня кількість проблемних питань, які потрібно вирішувати незважаючи на важку фінансово-економічну ситуацію. Але обіцянки, які були дані депутатами виборцям потрібно реально втілювати у життя, адже від цього залежить добробут мешканців Великописарівського району. Люди щоденно дають оцінку нашої депутатської діяльності і про це повинен пам'ятати кожен з нас.


Возврат к списку


Материалы по теме:

.
© Сумская торгово-промышленная палата
e-mail: chamber@cci.sumy.ua,   2006 - 2016 гг
Разработка сайта - Мэджик А