СУМСЬКА
ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА ПАЛАТА


У цьому розділі:Чужого болю не буває
Чужого болю не буває 07.12.2011

Напередодні міжнародного Дня інвалідів родину Коваленків, мешканців смт Велика Писарівка, відвідав президент Сумської торгово-промислової палати, депутат обласної ради К.В. Макаренко. У цієї сім'ї складна доля — батьки виховують дитину з обмеженими фізичними можливостями.

Костянтин Володимирович ознайомився з побутовими умовами родини Коваленків та поцікавився, якої допомоги вона потребує. Під час спілкування у теплій неформальній атмосфері він запропонував батькам звертатися зі своїми проблемами особисто до нього.

За ініціативи депутата обласної ради К.В. Макаренка представникам районної та селищної влади було запропоновано невідкладно вирішувати проблеми не тільки сім'ї Коваленків, а й інших людей з обмеженими фізичними можливостями.

“Ці люди повинні знати, що про них пам'ятають, дбають та переймаються їх проблемами. Таким чином, буде зроблено ще один крок до мети, заради якої був проголошений Міжнародний день інвалідів, а саме — повне і рівне дотримання прав людини і участь людей з обмеженими фізичними можливостями у повноцінному житті суспільства”, — наголосив Костянтин Володимирович.


Возврат к списку


Материалы по теме:

.
© Сумская торгово-промышленная палата
e-mail: chamber@cci.sumy.ua,   2006 - 2016 гг
Разработка сайта - Мэджик А