СУМСЬКА
ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА ПАЛАТА


У цьому розділі:Благодійний дитячий “Великий новорічний вогник”
Благодійний дитячий “Великий новорічний вогник” 07.12.2011

4 січня 2012 року у виставковому центрі “Іллінський” за ініціативи Президента Сумської торгово-промислової палати, депутата обласної ради К.В. Макаренка та під патронатом голови Сумської обласної ради Г.В. Михайленка відбудеться благодійний “Великий новорічний вогник” для дітей з малозабезпечених сімей, дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківської опіки.

Діти з Великописарівського, Охтирського, Тростянецького та Лебединсього районів матимуть змогу взяти участь у великій новорічній ігровій програмі. Це нове і незвичайне дійство захопить дітей зимовими пригодами їх улюблених героїв з популярного мультсеріалу “Маша і Ведмідь”, а також веселими іграми і цікавими конкурсами. Біля ялинки малечу розважатимуть Дід Мороз та Снігуронька, а виступ фокусника не залишить байдужим жодну дитину. Веселої та казкової атмосфери надасть спілкування з ростовими ляльками, а особливі спецефекти створять незабутню новорічну феєрію.

Також на кожного малюка чекають солодощі та подарунки від Діда Мороза.

“Організовуючи цей благодійний дитячий захід, ми намагалися створити чарівне свято та казкове диво, сповнене атмосфери домашнього затишку і тепла саме для дітей, які особливо потребують нашої уваги, піклування та підтримки”, — зазначив Костянтин Володимирович.


Возврат к списку


Материалы по теме:

.
© Сумская торгово-промышленная палата
e-mail: chamber@cci.sumy.ua,   2006 - 2016 гг
Разработка сайта - Мэджик А