СУМСЬКА
ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА ПАЛАТА


У цьому розділі:Переможець конкурсу
Переможець конкурсу 20.04.2010
Сумська торгово-промислова палата нагороджена дипломом, відзнакою і кришталевим знаком переможця регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) у номінації "Роботи та послуги". Видавнича діяльність. Такої високої оцінки удостоєний вісник Сумської ТПП ( засновник і видавець)"Ділові новини".

Формат видання - 210x297мм (А-4), 44-48 повнокольорових сторінок, тираж від 1000 екземплярів. Виходить 1 раз на квартал, надсилається безкоштовно у торгово-промислові палати України і світу, дипломатичні місії, торгові пред-ставництва, а також держадміністрації, мерії, провідні підприємства, фірми, компанії, банки міста Сум та Сумської області.

Це не тільки іміджеве та ділове видання, журнал містить цікаві і корисні матеріали на економічну, соціальну, культурно-освітню тематики, інформує про найважливіші події, виставки, семінари, акції, висвітлює події сьогодення Сумщини. На сторінках видання можна познайомитись з цікавими та видатними людьми нашого краю, більше дізнатись про підприємства та господарства, установи нашого регіону. Прекрасно ілюстрований.

Журнал зареєстрований управлінням з преси Сумської обласної державної адміністрації. Свідоцтво СМ №211 від 19 жовтня 1998 року - прекрасний подарунок одержав вісник напередодні свого ювілею.

Возврат к списку


Материалы по теме:

.
© Сумская торгово-промышленная палата
e-mail: chamber@cci.sumy.ua,   2006 - 2016 гг
Разработка сайта - Мэджик А