СУМСЬКА
ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА ПАЛАТА


ЧИ НАРАХОВУЄТЬСЯ ЄДИНИЙ ВНЕСОК, ЯКЩО НАЙМАНИЙ ПРАЦІВНИК Є ПЕНСІОНЕРОМ ЗА ВІКОМ?
07.08.2019

Інформуємо, що платниками єдиного внеску є, зокрема:

  • роботодавці підприємства, установи та організації, які використовують працю фізичних осіб на умовах трудового договору (контракту) або на інших умовах, передбачених законодавством, чи за цивільно-правовими договорами;

  • роботодавці фізичні особи-підприємці, які використовують працю інших осіб на умовах трудового договору (контракту) або на інших умовах, передбачених законодавством про працю, чи за цивільно-правовим договором.

Єдиний внесок нараховується роботодавцями на суму нарахованої кожній застрахованій особі заробітної плати за видами виплат.

До таких виплат застосовується ставка 22%.

При цьому пільг щодо нарахування єдиного внеску на заробітну плату пенсіонерів, які є найманими працівниками, не передбачено.

Ця норма передбачена п.1 ст.4, п.1 ч.1 ст.7 Закону України від 08.07.2010р. № 2464-V «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування».


Возврат к списку


Материалы по теме:

.
© Сумская торгово-промышленная палата
e-mail: chamber@cci.sumy.ua,   2006 - 2016 гг
Разработка сайта - Мэджик А