СУМСЬКА
ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА ПАЛАТА


У цьому розділі:Виставковий центр є!
Виставковий  центр є! 16.09.2011

8 вересня 2011 року відбулося довгоочікуване урочисте відкриття виставкового центру Сумської торгово-промислової палати «Іллінський». Символічний ключ від виставкового центру президент Сумської ТПП К.В. Макаренко отримав від голови АТ «Сумбуд» Бритова О.Б. До речі, всі будівельні роботи було закінчено на рік раніше запланованого терміну.

В урочистому перерізанні стрічки на вході до центру «Іллінський» взяла участь така кількість впливових людей, що вже один цей факт обіцяє «великому кораблю велике плавання». «Іллінський» і справді чималий: загальна площа виставкового центру становить близько 1500 кв. метрів. Але не лише площею та своєю архітектурою привертає він увагу. Нова будівля органічно вписалась у простір і вже стала справжньою окрасою Сум. Не віриться, що ще торік на місці виставкового центру «Іллінський» нічого не було. Точніше, були справжнісінькі «хрущоби» у вигляді сараїв та іншої житлово-комунальної «інфраструктури» 40-50-х років минулого сторіччя.

Як зазначив Президент Сумської торгово-промислової палати К.В. Макаренко: «…відкриттям виставкового центру «Іллінський» Сумська торгово-промислова палата не лише подарувала обласному центру прекрасне приміщення, яке радує око, а й надала бізнес-структурам регіону поштовх до інтенсивного розвитку і пошуку нових ділових партнерів. Більш реальною стала перспектива налагодження економічних зв’язків між підприємствами Сумщини та решти світу. Тепер не соромно запросити на виставку до Сум як вітчизняних товаровиробників, так і закордонних партнерів».

В урочистому відкритті виставкового центру «Іллінський» взяли участь перший заступник міністра регіонального розвитку, будівництва і житлово-комунального господарства України Олександр Аліпов, його колега з Російської Федерації – заступник міністра регіонального розвитку Максим Травников, голова Торгово-промислової палати України Сергій Скрипченко, голова курської обласної думи Росії Віктор Карамишев, перший заступник голови Сумської облдержадміністрації Віктор Чернявський.


Возврат к списку


Материалы по теме:

.
© Сумская торгово-промышленная палата
e-mail: chamber@cci.sumy.ua,   2006 - 2016 гг
Разработка сайта - Мэджик А