СУМСЬКА
ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА ПАЛАТА


Міжнародний бізнес-форум «Sumy Invest Bridge-2019»

21 травня у ВЦ «Іллінський» Сумської торгово-промислової палати (м. Суми, вул. Іллінська, 7-а) відбудеться Міжнародний бізнес-форум «Sumy Invest Bridge-2019»

Міжнародний бізнес-форум «Sumy Invest Bridge» проводиться, починаючи з 2004 року, за підтримки Сумської обласної державної адміністрації. Його метою є створення базису для інтенсивного розвитку міжнародних торговельно-економічних відносин, пошуку інвесторів, ознайомлення з економічним та інвестиційним потенціалом регіону.

Захід включає низку дискусій щодо актуальних питань торгівлі з Україною, а також організацію В2В перемовин. Щорічно в роботі форуму беруть участь представники підприємств, влади, наукових кіл України та інших держав.

Свою участь у цьогорічному форумі вже підтвердили Радник Посольства Киргизької Республіки в Україні Меерімбек Апишов, представники Посольства Республіки Казахстан в Україні, Почесний консул Словацької Республіки в Харкові Віктор Попов, представник Торгового дому «Україна-Нігерія» Сергій Свистіль, Голова правління Українського агентства кластерного розвитку «CLUST.UA» Михайло Крікунов, виконавчий директор кластеру легкої промисловості та дизайну у м. Харків Олег Єгоров та інші. Запрошені бізнес-делегації Словацької Республіки та Республіки Казахстан.

Після основної програми форуму передбачено проведення В2В перемовин.


Заходи буде проведено у виставковому центрі "Іллінський" - який є сучасною, багатофункціональною двоповерховою будівлею з європейським дизайном приміщень, що дозволяє презентувати широкому колу споживачів України і зарубіжжя якісну продукцію.


.
© Сумская торгово-промышленная палата
e-mail: chamber@cci.sumy.ua,   2006 - 2016 гг
Разработка сайта - Мэджик А