СУМСЬКА
ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА ПАЛАТА


Міжнародний бізнес-форум «Sumy Invest Bridge-2019»

«МІЖНАРОДНИЙ БІЗНЕС-ФОРУМ «SUMY INVEST BRIDGE-2019» – КРОК ДО ПОГЛИБЛЕННЯ БІЗНЕС-КОНТАКТІВ СУМЩИНИ»

На цьому наголосив президент Сумської торгово-промислової палати Костянтин МАКАРЕНКО.

За його словами, Міжнародний бізнес-форум «Sumy Invest Bridge» прийняв естафету в Міжнародної універсальної виставки «Слобожанський міст», яка проводилась з 2004 року, і став візитівкою Сумщини.

На порядку денному цьогорічного форуму, організованого Сумською торгово-промисловою палатою за сприяння Сумської обласної державної адміністрації, налагодження бізнес-контактів між підприємствами Сумщини, Киргизької Республіки, Казахстану, Білорусі, Словаччини, Грузії, Нігерії. У ході двох панелей розглянуто питання щодо залучення інвестицій та виходу підприємств області на зовнішні ринки.

У заході взяли участь представники Посольств Киргизької Республіки, Білорусі в Україні, Почесного консульства Словацької Республіки в Харкові, Торгового дому «Україна-Нігерія», Торгово-промислової палати України, бізнес-делегації Словаччини, Казахстану, Грузії, України, органів влади, підприємств, наукових установ Сумщини.

Вадим АКПЄРОВ, виконуючий обов’язки голови облдержадміністрації: «Форум «Sumy Invest Bridge» присвячений налагодженню ділових відносин і розширенню зовнішньоекономічної співпраці. Упевнений, цей захід дозволить «відкрити» для наших іноземних гостей Сумську область як привабливий та перспективний для співробітництва регіон».


Меерімбек АПИШЕВ, радник Посольства Киргизької Республіки в Україні:

«Ми прибули до Сум на запрошення президента Сумської торгово-промислової палати Костянтина Володимировича Макаренка для ознайомлення з інвестиційно-економічним потенціалом вашої області, а також для налагодження бізнес-контактів з підприємцями регіону. Ми вважаємо, що Сумська область володіє певним потенціалом, і ми налаштовані на встановлення прямих контактів між бізнес-товариствами Сумщини і Киргизії у сфері сільського господарства, машинобудування, легкої і харчової промисловості, туристичного бізнесу тощо.

Андрій ГУБКІН, перший секретар Посольства Республіки Білорусь в Україні: «Нинішній форум присвячений обговоренню міжрегіонального співробітництва. Як показує практика, саме міжрегіональне співробітництво є одним з головних драйверів у розвитку взаємовідносин між країнами. Тому такі форуми є вкрай необхідними. Ми знайомі зі Стратегією розвитку Сумської області і у нас є пропозиції. Ми готові брати участь у модернізації житлового фонду, у будівництві й реконструкції доріг. Наша країна має великий досвід будівництва доріг в Україні, постачання сільгосптехніки. Білорусь закуповує і готова в подальшому закуповувати українську продукцію. За статистикою, Білорусь посідає четверту позицію в експорті української продукції в світі».

Сергій СВИСТІЛЬ, голова ради «Асоціації експотерів та імпортерів «ЗЕД» проаналізував ключові можливості для українського бізнесу на зовнішніх ринках з огляду на досягнення України за останні 5 років, торкнувся таких важливих для експортерів питань як нові угоди, торговельні засоби та сучасні ринки.


Аскар МУХАМЕДЖАНОВ, заступник голови правління АТ «Управляюча компанія спеціальної економічної зони «ПАВЛОДАР» Республіки Казахстан: «Ми, як спеціальна економічна зона, пропонуємо особливі умови для ведення бізнесу на території Казахстану. Без обмежень, без сплати податків, в т.ч. ПДВ. Також ми звільняємо бізнес на території нашої зони від ввізного мита, надаємо земельні ділянки на безоплатній основі з готовою інфраструктурою на 25 років. Наша управляюча компанія буде сприяти бізнесу України в частині опрацювання контрактів, збуту продукції, організації бізнесу. Припускаємо, що специфіка і галузева спрямованість у частині машинобудування, дозволить нам досягнути певних домовленостей, які дозволять українському бізнесу розвиватися за абсолютно новою стратегією, за новими напрямками і в найкоротші терміни».

Презентації учасників форуму

 

 

   
 

Міжнародний Бізнес-Форум «SUMY INVEST BRIDGE-2019» телеканал ВІДІКОН (Суми)

 

Міжнародний Бізнес-Форум «SUMY INVEST BRIDGE-2019» телеканал СТС(Суми).
© Сумская торгово-промышленная палата
e-mail: chamber@cci.sumy.ua,   2006 - 2016 гг
Разработка сайта - Мэджик А