СУМСЬКА
ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА ПАЛАТА


Сертифікат з перевезення EUR-1 в рамках Угоди ЗВТ

1 січня 2016р. розпочинається тимчасове застосування торговельної частини Угоди про Асоціацію між Україною та ЄС. У порядку здійснення торгівлі між країнами, відбудуться зміни:

- щодо правил визначення походження товарів, що переміщуються в рамках Угоди про створення глибокої і всеохоплюючої зони вільної торгівлі (ЗВТ+) між ЄС та Україною.

- щодо процедури оформлення сертифіката з перевезення товару EUR.1 згідно Наказу Міністерства фінансів України № 1142 від 18.11.2014р. «Про затвердження Порядку заповнення й видачі митницею сертифіката з перевезення товару форми EUR.1»;

         Визначення походження товару, зобов'язання щодо заповнення сертифіката на перевезення товару форми EUR.1 та посвідчення його в митних органах України з 01.01.2016р. буде виконуватися підприємствами самостійно або за допомогою Сумської ТПП.

         Разом з тим інформуємо, що окрім сертифіката форми EUR.1, при експорті до країн ЄС будуть продовжувати діяти сертифікати форми А та сертифікати загальної форми (англійською мовою). Також Сумська ТПП продовжить оформлення та видачу преференційних сертифікатів походження форми А для країн ЄС, Туреччини, США, Канади, Японії, преференційних сертифікатів форми СТ-1 до країн СНД, сертифікатів загальної форми (англійською мовою) у всі країни світу (крім країн СНД), загальної форми (російською мовою).

         Експерти Сумської ТПП, які мають багаторічний досвід та сертифіковані як уповноважені особи щодо підтвердження походження товарів, надають консультації щодо практичного застосування положень та умов угод про вільну торгівлю (ЄС та ЄАВТ) та проводять підготовчу роботу з визначення походження товарів.

Докладніше:

  1. Заявка - декларація
  2. Постанова Комісії ЄС 2454/93 (, 518 КБ)
  3. Ключові бізнес-асоціації ЄС, які сприяють налагодженню ділових контактів (за інформацією МЗС України) (, 154 КБ)


Наши контакти: тел. (0542) 771-004, 770-044


.
© Сумская торгово-промышленная палата
e-mail: chamber@cci.sumy.ua,   2006 - 2016 гг
Разработка сайта - Мэджик А