СУМСЬКА
ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА ПАЛАТА


«ВИБІР» ТА «ІНДИЧКА» – СИНЕРГІЯ ЗАРАДИ УСПІХУ
«ВИБІР» ТА «ІНДИЧКА» – СИНЕРГІЯ ЗАРАДИ УСПІХУ Дата публикации: 01.07.2019 10:21:00
E-mail: assistant@vybor.sumy.ua, post@indychka.com.ua
Сайт: https://vybor.in.ua, indychka.com.ua
Телефон: +380 (542) 61-21-20, +380 50 407 85 80


Один із ключових законів бізнесу – не стояти на місці, постійно рухатися вперед, розвиватися, бути в тренді. Переконливим підтвердженням цьому є успішний досвід створення сумським підприємцем Дмитром СИДОРЕНКОМ симбіозу компаній «Вибір» та «Індичка», які впевнено утримують лідерство на українському ринку.

Приватне виробниче підприємство «Вибір» було засноване 1999 року і на сьогодні є однією з найбільш відомих українських компаній, яка пропонує широкий спектр компонентів для виробництва кормів у галузях птахівництва і тваринництва, а також для підприємств хімічної промисловості. Компанія має свої представництва і склади у Сумах, Києві, Дніпрі.

Клієнтами  ПВП «Вибір» є  птахофабрики, свинокомплекси, підприємства ВРХ, комбікормові заводи. Для них компанія «Вибір» постачає фосфорні  добавки, амінокислоти, протеїни та інші складові збалансованих кормів. У переліку продуктів компанії представлена також лінійка іноваційних фітопрепаратів виробництва Biopoint (Польща). Їх ексклюзивним дистриб’ютором в Україні є ПВП «Вибір».

Географія економічних зв’язків підприємства поширюється на країни СНД, Балтії, Східної Європи, Африки, Південної Америки.

Підприємство є постійним учасником міжнародних та всеукраїнських спеціалізованих виставок, що дозволяє йому завжди бути в тренді бізнесу з виробництва кормів і кормових добавок, йти в ногу з останніми досягненнями науки в галузях птахівництва і тваринництва.

За час своєї 20-річної діяльності компанія «Вибір» зарекомендувала себе надійним партнером. Такої репутації у клієнтів підприємство зажило завдяки високій якості продукції, бездоганному і стабільному виконанню контрактів, злагодженій роботі команди професіоналів.

Успіх обраної стратегії розвитку ПВП «Вибір» став передумовою започаткування ще одного бізнесу, у якому власник побачив переспективу.

Підприємство ТОВ «Індичка» було засноване в 2006 році. Все почалося з реконструкції старої птахоферми. На початку були запущені перші майданчики для вирощування, створені перші лінії виробництва. До кінця 2013 року компанія вийшла на оптимальні обсяги виробництва м'яса індички і напівфабрикатів з нього. Потім були укладені контракти з національними торговими мережами. З того часу відбулося багато змін і перетворень, територія заводу збільшилася до невпізнання, відбулася суттєва модернізація і автоматизація виробництва.

На даний момент це сучасне підприємство повного циклу, яке займається вирощуванням, переробкою і доставкою готової продукції. На підприємстві створено відділ якості, який контролює роботу системи забезпечення безпеки харчових продуктів. Дотримання стандартів FSSC 22000, НАССР дає можливість виробляти високоякісний продукт.

Компанія «Індичка» випускає продукцію під торговою маркою «Своя Індичка», яка вже стала улюбленою ТМ українських споживачів. М'ясо ТМ «Своя Індичка» дійсно відрізняється, і на це є свої причини. На власних полях компанії вирощуються зернові культури, з яких виготовляється повноцінний збалансований корм, спеціально для кожної вікової групи птахів. У м'ясі ТМ «Своя Індичка» високий рівень білка і мінімальний вміст вологи.

ПВП «Вибір»

вул. Ярослава Мудрого, 60/1, оф. 6 , м. Суми, Україна, 40009

Телефон: +380 (542) 61-21-20

Факс: +380 542 61-21-25

Е-mail: assistant@vybor.sumy.ua

сайт: https://vybor.in.ua

ТОВ «Індичка»

вул. Гірська, 39, с. Кровне, Сумський район, Сумська область, Україна, 42323

Телефон: +380 50 407 85 80

Е-mail: post@indychka.com.ua

сайт: https://indychka.com/Вернуться к списку предложений
.
© Сумская торгово-промышленная палата
e-mail: chamber@cci.sumy.ua,   2006 - 2016 гг
Разработка сайта - Мэджик А