СУМСЬКА
ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА ПАЛАТА


Про палату
Сумська торгово-промислова палата - недержавна неприбуткова організація, яка на добровільних засадах об'єднує провідні підприємства Сумської області, сприяє просуванню їх бізнесу, захисту ділових інтересів не тільки на регіональному та республіканському, а й на міжнародному рівні.

На даний момент членами Палати є 222 підприємства різних форм власності.

Основна мета Палати - створювати сприятливі умови для вітчизняного підприємництва, представляти і захищати його інтереси на всіх рівнях, включаючи вищі ешелони влади, розвивати прямі зв'язки із зарубіжними партнерами в галузі економіки, науки і торгівлі, шукати інвесторів і допомагати готувати інвестиційні проекти і бізнес-плани .

Основний вид діяльності - видача підприємствам кількох видів сертифікатів походження товарів та проведення цінових експертиз.

З 2004 року в складі СТПП ​​працює електровимірювальна лабораторія, що є новим видом послуг.

Сумська торгово-промислова палата успішно пройшла перевірку на відповідність системи менеджменту якості вимогам Міжнародного стандарту ISO 9001: 2000 та 30 червня 2004 року одержала сертифікат відповідності Харківського державного центру стандартизації, метрології та сертифікації.


Як центр зосередження прогресивних ідей в розвитку і становленні цивілізованих ринкових відносин в області, Сумська торгово-промислова палата стала надійним союзником і помічником регіональних бізнес-кіл. Вона набирає все нових обертів у своїй діяльності, значно зріс і продовжує зростати її авторитет в області, Україні і світі, що дозволяє з оптимізмом і впевненістю дивитися в майбутнє і ставити перед собою все більш масштабні цілі.

.
© Сумская торгово-промышленная палата
e-mail: chamber@cci.sumy.ua,   2006 - 2016 гг
Разработка сайта - Мэджик А