СУМСЬКА
ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА ПАЛАТА


Статьи

СУМСЬКА ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА ПАЛАТА: 20 РОКІВ УСПІШНОЇ РОБОТИ

Створюючи законодавчу  базу, можна служити  і за, і проти ідеї Створюючи законодавчу базу, можна служити і за, і проти ідеї
Нині часто повторюються слова «регіональна політика», «децентралізація», «федералізація»... Наскільки усвідомлено ми їх вживаємо? Чи достатнього зважено – з точки зору саме регіонів – підходимо до вирішення проблеми місцевого розвитку? Про це ми розмовляємо з експертом із питань економіки Марком Берфманом.

Костянтин Макаренко: «Ми маємо інтегруватися в Європу» Костянтин Макаренко: «Ми маємо інтегруватися в Європу»
Сумська торгово-промислова палата давно відкрила вікно в Європу та продовжує активно налагоджу-вати контакти між місцевим і закордонним бізнесом. В яких напрямках просувається міжнародна діяльність палати і наскільки реальні перспективи у сумських бізнес-структур вийти на європейські ринки, – говоримо із президентом СТПП, депутатом обласної ради Костянтином Макаренком

Перспективи  українських  товарів  на ринках ЄС Перспективи українських товарів на ринках ЄС
Що передбачає надання торговельних преференцій і яка користь від них для українського бізнесу, – розповідає віце-президент – начальник управління експертиз і сертифікації Сумської торгово-промислової палати Євгенія БІЛАН.

Бізнес-місії як спосіб формування довіри Бізнес-місії як спосіб формування довіри
Вже кілька років поспіль Сумська торгово-промислова палата організовує ділові місії до країн, в економічних відносинах з якими зацікавлені підприємства області. Що таке бізнес-місії, як вони формуються і навіщо потрібні – розповідає начальник управління зовнішньоекономічних зв’язків та виставкової діяльності СТПП Андрій Радченко.

«Не будемо пасувати перед тимчасовими труднощами» «Не будемо пасувати перед тимчасовими труднощами»
Конотопський авіаремонтний завод «АВІАКОН» – сучасне, конкурентоздатне державне підприємство. Над чим працює сьогодні трудовий колектив? На ці питання відповідає директор заводу Анатолій Буцан.

ТОВ «КЕРАМЕЙЯ»: європейська якість від українського виробника ТОВ «КЕРАМЕЙЯ»: європейська якість від українського виробника
Український ринок клінкерної цегли сьогодні важко уявити без сумського ТОВ «Керамейя». Сумська «Керамейя» стала справжнім віртуозом у виробництві клінкерної цегли. До того ж, побила усі рекорди швидкого розвитку від створеної «з нуля» компанії до провідного українського виробника і експортера клінкеру.

«Шосткинці працюють завзято, з почуттям відповідальності» «Шосткинці працюють завзято, з почуттям відповідальності»
Шосткинський казенний завод «Імпульс» – унікальне підприємство. Воно одне лише з кількох у світі має високоточне капсульне виробництво. Його продукція забезпечує функціонування найважливіших галузей промисловості України.

ТОВ «ТРІЗ» ТОВ «ТРІЗ»
– сучасне підприємство з повним циклом проектування і виробництва високотехнологічної машинобудівної продукції. Сучасний рівень конструювання з використанням власних запатентованих рішень, модернізовані виробничі потужності дозволяють постачати вітчизняним і зарубіжним замовникам унікальне обладнання, що не має аналогів.

«Узявся за справу – забезпеч успіх!» «Узявся за справу – забезпеч успіх!»
ТОВ «Агробізнес ТСК», що в Недригайлівському районі, завдяки впровадженню новаторських технологій, європейського досвіду господарювання добре відоме не лише на Сумщині, а й далеко за її межами. Що ж сприяє ефективній роботі підприємства?


Статьи 1 - 10 из 40
Начало | Пред. | 1 2 3 4 | След. | Конец
.
© Сумская торгово-промышленная палата
e-mail: chamber@cci.sumy.ua,   2006 - 2016 гг
Разработка сайта - Мэджик А