СУМСЬКА
ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА ПАЛАТА


У цьому розділі:Візит делегації Республіки Індонезія на Сумщіну
Візит делегації Республіки Індонезія на Сумщіну 24.11.2011

23 листопада 2011 року Сумська Торгівельно-Промислова палата приймала делегацію Республіки Індонезія на чолі з Надзвичайним і Повноважним послом Республіки Індонезія в Україні Нінінг Сунінгсіх Рохадіат.

До складу делегації гостей входили високопосадовець з Міністерства закордонних справ Індонезії Едді С. Харіяді, радник-посланник Управління у справах країн Центральної та Східної Європи головного управління у справах зовнішніх зносин з Америкою та Європою Міністерства закордонних справ Індонезії І. Густі Путу Геде, співробітник Секретаріату Ісана Мандасарі та співробітник цього ж управління Шерлі Понті Віндарфі, радник з економічних питань Посольства Республіки Індонезія в Україні Мохаммад Захірс'ях Судаджад, а також співробітник Адміністративного відділу Посольства Республіки Індонезія в Україні Дмитро Силяков.

Віце-президент Сумської ТПП Коротич І.І. тепло привітав гостей, зазначивши, що Сумщина має тривалі партнерські зв'язки з Республікою Індонезія.

Сумська область – територія, що прогресивно розвивається, на сьогодні підтримує стосунки з окремими регіонами майже 100 країн світу, стратегічно вигідне географічне становище дозволяє бути посередником між Україною і Російською Федерацією, Білоруссю. Сьогодні Сумська область входить у першу трійку областей України за кількістю отриманих інвестицій.

У нас є точки дотику і з Республікою Індонезія, це насамперед реалізація спільних проектів у сільському господарстві

Як відомо, Індонезія – один з найбільших у світі експортерів сирої нафти та природного газу, тож ми могли б постачати обладнання для нафтової, газової, хімічної промисловості: компресори та газоперекачувальні агрегати, насоси та газову арматуру, нафтопромислове обладнання та газозаправні станції.

Своє бачення такого співробітництва висловили Надзвичайний і Повноважний посол Республіки Індонезія в Україні Нінінг Сунінгсіх Рохадіат та високопосадовець з Міністерства закордонних справ Індонезії Едді С. Харіяді.

Цього ж дня делегація Республіки Індонезія та Сумська торгово-промислова палата, провели бізнес-форумі «Як вести бізнес з Республікою Індонезія».


Возврат к списку


Материалы по теме:

.
© Сумская торгово-промышленная палата
e-mail: chamber@cci.sumy.ua,   2006 - 2016 гг
Разработка сайта - Мэджик А